Елітмед+

Клініка
Лицензия МОЗ Украины № 1278 от 28.05.2020
Алергологія, Гінекологія, Дерматологія, Косметологія, Неврологія, Стоматологія ще

Багатопрофільна клініка Елітмед+ надає послуги лікарів різних спеціальностей: гінекологів, алергологів, дерматологів, стоматологів, неврологів і косметологів, також в штаті є дитячі фахівці. Клініка пропонує широкий вибір косметологічних послуг і лазерну епіляцію. У Елітмед+ можна здати аналізи на лабораторні дослідження ще

• Сб-Нд: 9:00-16:00

вул. Небесної сотні, 74. На карті

Подольский

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки в інших районах міста Полтави:
Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Елітмед+ - нова медична клініка у місті Полтава. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці різних медичних напрямків, також в штаті клініки є дитячі фахівці.

Нове сучасне обладнання клініки дозволяє проводити послуги на найвищому рівні якості.

Напрямки клініки Елітмед+:

• стоматологія (хірургічна, ортодонтична, ортопедична, гігієнічна, реставраційна, дитяча стоматологія);
  • алергологія;
  • неврологія;
  • гінекологія;
  • дерматологія (у т.ч. дитяча).

У клініці можна пройти косметологічні процедури, безопераційну підтяжку шкіри за допомогою ультразвуку, провести курс лазерної епіляції.

Для своїх клієнтів клініка Елітмед+ регулярно надає знижки та акції.

Переваги клініки:

• доступні ціни;
  • висока якість послуг, що надаються;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • комфортні умови.

Комфортна атмосфера, ввічливий персонал на рецепції. Висококваліфікований мед. персонал.

Наталія, 01.03.2021

Сегодня впервые посетил клинику Элитмед+. Чистота, комфорт, приветливый обслуживающий персонал.

шелестин анатолий борисович, 09.01.2021
Дивитися всі відгуки