Одеса
Приватний кабінет психолога Аниськіної Н.А.

Приватний кабінет психолога Аниськіної Н.А.

Практикуючий лікар
add_box Психологія Психотерапія ... ще
В частном кабинете психолога Аніськіной Н. А. пациенты могут получить квалифицированную помощь по терапии кризисных и шоковых состояний, пройти индивидуальные консультации по вопросам семейных или детско-родительских отношений
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Гагарина, 25, (угол Сегедской, 2-я станция Большого Фонтана) каб. каб. 342/1на карті
Приморський

У приватному кабінеті психолога Наталії Олександрівни Аніськін надають комплексні послуги з психологічного консультування, психотерапії, проводяться тренінги. У роботі використовуються різні методики, кожна з яких приносить високу ефективність при вирішенні психологічних проблем (гештальт-терапія, арт-терапія, казкотерапія, пісочна терапія, метафоричні проектні карти).

Напрями діяльності приватного кабінету Аніськін Н.А.:

• робота з кризовими станами - психологічна допомога при втраті близької людини, зміні роботи, переїзді, появі дитини в сім'ї, зміні сімейного статусу, вікових кризах;
  • робота з емоційними розладами - шоковими станами, психологічними травмами, страхами і фобіями, допомога при безсонні, панічних атаках, посттравматичному стресі, робота з людьми, які пережили насильство;
  • робота з сімейними відносинами - психологічна допомога при переживанні зради партнера, надмірному почутті ревнощів, відсутності взаєморозуміння, розрив відносин, труднощі у встановленні тривалих відносин, самотність, конфлікти в робочій і побутовій сферах; конфлікти в подружньому житті;
  • робота з дітьми та підлітками - психологічна допомога при низькій самооцінці, агресивності, підвищеної тривожності, проблеми з адаптацією в навчальному закладі, діагностика емоційного стану дітей та підлітків;
  • робота з дитячо батьківськими відносинами.

Послуги, що надаються в Приватному кабінеті психологічного консультування та психокорекції:

• індивідуальні консультативні послуги;
  • психодіагностика;
  • психотерапія (поведінкова терапія, гештальт терапія );
  • сімейна терапія;
  • дитяча пісочна терапія, казкотерапія, арт-терапія;
  • групова терапія:
    • терапевтична група для жінок «Шкатулка з жіночими коштовностями»; терапевтична група для підлітків (проблеми спілкування, вибір професії і адаптація до дорослого життя);
    • терапевтична група для батьків «Мій маленький геній або Гра в казку»;
    • надається можливість пройти курс групової терапії, відвідуючи психологічну групу про чоловічо-жіночі стосунки.
Эвелина 07 Листопад 2023
Все пройшло добре.Привітний персонал.
Екатерина 05 Листопад 2020
В клинике было холодно, чуть ли не в верхней одежде сидеть пришлось.
Наталья 08 Серпень 2019
В кабинете очень комфортно. Зашла как домой, ненапряженная уютная обстановка.
Ирина 16 Вересень 2015
Комфортно, уютно и приятно.