Одеса
Алергоцентр «SOUTH»

Алергоцентр «SOUTH»

add_box Алергологія Дієтологія Імунологія Педіатрія Терапія Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«SOUTH» — це медичний заклад, в якому ви можете отримати кваліфіковану медичну допомогу від досвідчених лікарів за такою спеціалізацією, як: алергологія, педіатрія, імунологія, терапія, дієтологія
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Воробйова, 5а, каб. №308на карті
Пересипський

«SOUTH» це алергоцентр, у якому надається висококваліфікована медична допомога для пацієнтів різної вікової групи.

Напрями

У медцентрі Вам зможуть надати допомогу за такими напрямками:

• алергологія;
  • імунологія;
  • дієтологія;
  • терапія;
  • педіатрія.

Фахівці

В алергоцентрі «SOUTH» працюють досвідчені лікарі, які постійно вдосконалюють свої практичні та теоретичні знання за допомогою навчальних семінарів, майстер-класів, науково-практичних конференцій та курсів.

Алерголог проводить діагностику хвороб, збирає анамнез, призначає обстеження і визначає методику лікування для кожного пацієнта індивідуально. Якщо ж ви зіткнулися із порушеннями роботи імунної системи, то вам допоможе лікар-імунолог.

Часто визначити істинні причини хвороб у дитини, досить складний процес. Тільки кваліфікований лікар може провести правильну і безпечну діагностику, з урахуванням вікової категорії дитини. Алергія може вплинути на всі системи організму, тому для прояснення захворювання необхідна консультація суміжних спеціалістів.

Діагностика і методика лікування

В алергоцентрі «SOUTH» виконують наступні види діагностики: лабораторне, інструментальне, молекулярне, інформаційне дослідження, а також ImunoCAP ISAC.

До одного з найефективніших видів лікування алергічних реакцій відносять АСІТ-терапію. Вона заснована на виробленні імунітету до алергену, шляхом введення його в невеликих дозах.

Лікарі медичного закладу застосовують повний цикл діагностики, лікування і профілактики. До нього належать:

• ПРІК і ПАТЧ тестування;
  • колегіальність;
  • АСІТ;
  • вимір IgE-антитіл за допомогою ImmunoCAP ISAC.

Ця передова технологія дозволяє одномоментно вимірювати рівень IgE-антитіл за допомогою панелі, яка містить 112 компонентів із 51 джерела алергенів. При цьому витрачається тільки 30 мкл сироватки або плазми крові.

Також, в клініці діє унікальна програма лікування, в яку входить:

• супровід пацієнтів на всіх етапах лікування;
  • взаємодія із профільними фахівцями;
  • визначення генетичного профілю;
  • дослідження мінералограмми організму з аналізу волосся.

Переваги

Унікальність центру «SOUTH»:

• відзнака «Лідер у молекулярній алергології» (Українська Школа Алергології і Імунології);
  • співпраця з УШМА та IN Uni MAI (Міжнародний університет молекулярної алергології та імунології) (Відень);
  • використання препаратів компанії ROXALL (Німеччина).
Евгеній 19 Березень 2024
Прийняли вчасно, отримав від візиту усе, що хотів, залишився задоволеним.
Діана 24 Січень 2024
Все сподобалось у клініці. Важко знайти клініку. А так все нормально пройшло.
Артем 16 Січень 2024
Все нормально пройшло, все добре.
Кирило 06 Січень 2024
Все добре виглядає, охайно, чисто. Нема на що поскаржитися.
Аліса 02 Січень 2024
Сподобались - якість, сервіс, зручність, ввічливість, пояснення тих питань, що були.