Обухів
Лікарня ізраїльської онкології LISOD

Лікарня ізраїльської онкології LISOD

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Мамологія Онкологія Проктологія Рентгенологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Онкологічна клініка західного зразка надає повний цикл допомоги: профілактика раку, діагностика та лікування раку, реабілітація пацієнтів. В основі роботи - доказова медицина та застосування міжнародних стандартів. З моменту відкриття, у лютому 2007 року, в LISOD на постійній основі працюють лікарі-онкологи з великих медичних центрів Ізраїлю
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
с. Плюти, вул. Малишко, 27на карті
Без району
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

У лікарні ізраїльської онкології LISOD проводять лікування усіх видів онкологічних захворювань з 2007 року. Тут надають повний спектр послуг в ефективній боротьбі з раком - від консультативних оглядів до реабілітаційного періоду після лікування застосовуючи інноваційні методики і нове якісне обладнання експертного класу

Переваги LISOD:

Кращі ізраїльські онкологи. У клініці працюють найкращі фахівці у галузі онкології, які керуються принципами доказової медицини, призначаючи мінімальний набір процедур, необхідних для ефективного подолання хвороби.

Персональні адміністратори. При першому відвідуванні клініки, за кожним пацієнтом закріплюється особистий адміністратор, який оперативно вирішить будь-які питання, пов'язані з перебуванням у клініці: уточнити графік прийому фахівців і проходження обстежень, скоординує з потрібним фахівцем, при необхідності, допоможе з пошуком житла на час лікування у центрі.

Сучасна діагностика. Клініка має власну лабораторію, що гарантує швидке виконання усіх видів аналізів. Верифікацію діагнозу проводять у міжнародно-сертифікованій лабораторії Оpti-path, яка знаходиться у Німеччині. LISOD також надає можливість пройти усі види інструментальних та ультразвукових обстежень у комфортних і безболісних умовах для пацієнта, результати яких надаються за максимально короткі терміни.

Інноваційні методи лікування. Для ефективного подолання хвороби у клініці застосовують усі класичні методи боротьби з раком, а також нові методики: хіміо і променеву терапію, імунотерапію і таргетной тепапію, яка целенаправленно діє на пошкоджені ділянки, не зачіпаючи здорових клітин.  Практично усі операції виконуються лапароскопічним методом, який дозволяє видалити пухлину без великих розрізів та ускладнень.

Центр сучасної мамології. З 2009 року у клініці відкритий Центр сучасної мамології, де досвідчені лікарі намагаються відновити здоров'я і зберегти привабливість жінок, надаючи повний цикл послуг: від сучасної діагностики до реконструкції грудей і допомоги у реабілітації.

Комфортні умови перебування на стаціонарі. Клініка обладнана комфортними одномісними палатами з усіма зручностями: супутниковим телебаченням, WI-FI, кондиціонером, телефоном, зручними ліжками і кнопкою виклику медперсоналу цілодобово.

Наукова діяльність клініки. Лікуючий персонал клініки веде активну наукову діяльність. Лікарі LISOD публікують статті у профільних виданнях, проводять майстер-класи, відвідують міжнародні наукові конференції, симпозіуми та з'їзди лікарів-онкологів. Крім цього, фахівці ЛІСОД організували одне з найбільш маштабні подій: міжнародну мамологічну конференцію, де беруть участь, кращі онкологи з усього світу.

Василий 14 Квітень 2018
Все очень тактично и квалифицированно. Но администратор пытается навязать ненужные услуги.
Катарина 13 Квітень 2018
Все было хорошо.
Светлана 03 Листопад 2017
Все очень хорошо.
Светлана 03 Липень 2017
Всё сподобалось, все добре, ніяких зауважень.
Ирина 26 Червень 2017
Качество обслуживания в клинике понравилось, все необходимое есть.