Professional dental

Professional dental

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Наша місія – забрати ваші клопоти про лікування зубів. Рrofessional Dental – це сучасна та комфортна стоматологічна клініка з досвідом роботи понад 6+ років. В руках наших лікарів за цей час було більше 5000 посмішок чудових людей. Ми працюємо з усіма страховими компаніями в Україні і з легкістю підготуємо документи для компенсації витрат пацієнта необхідною мовою.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
бульвар Дружби Народів 14-16, корпус 3, офіс 1на карті
Печерський м.Звіринецька

Заберемо ваші клопоти про лікування зубів!

Рrofessional Dental – це сучасна та комфортна стоматологічна клініка з досвідом роботи 7 років. За цей час, клініка зробила красиву посмішку більше, ніж 5000 клієнтам

Рrofessional Dental – одна з ведучих професійних стоматологій Києва. Використовують сучасні технології та матеріали, які дозволяють проводити лікування з комфортом для пацієнта

Пропонують всі види послуг, починаючи від загальної консультації до хірургії, встановлення брекет систем, коронок, імплантів, лікування карієсу та чистки. Замовляти необхідний пакет послуг в одному місці – набагато зручніше та вигідніше

З Рrofessional Dental ви перестанете боятись стоматологів, адже там лікують без болю, швидко та якісно.

Працюють з усіма страховими компаніями в Україні, тому підготують документи для компенсації витрат пацієнта необхідною мовою

Переваги Professional Dental

• Практичний досвід

Кожен наш лікар – це досвідчений спеціаліст з профільною медичною освітою. Щороку ми оновлюємо наші знання на курсах та тренінгах, щоб підвищити рівень роботи.

• Без зайвих процедур

Ми не призначаємо та не робимо зайві аналізи і процедури. Кожне лікування ми фотографуємо ситуацію до та показуємо після, щоб клієнт міг побачити якість та об’єм виконаних робіт.

• Співпраця з усіма страховими компаніями

Клієнти, які мають страховку, можуть не витрачати час на перемовини щодо компенсації коштів. Ми підготуємо для вас усі документи необхідною мовою.

• Нове обладнання та якісний матеріала

Клініка має найкраще світове обладнання від виробників з США, Німеччини, Японії та Ізраіля.

• Офіційний партнер німецької компанії Bio3 implants

Ми є офіційним партнером німецького виробника зубних імплантів.
Це гарантує нашим клієнтам якість та довговічність матеріалів.

• Можлива розстрочка та оплата частинами
  • Працюємо 7 днів на тиждень
Елена 30 Липень 2018
Гарний дантист. Все добре.
Карим 25 Червень 2018
Быстро приняли, быстро и качественно все сделали. Обстановка аккуратная и приятная. Я полностью доволен. Спасибо.
Игорь 11 Червень 2018
Доктор сориентировала и провела все процедуры. Я доволен результатом.
Екатерина 26 Квітень 2018
Все на высшем уровне.
Олена 05 Лютий 2018
Все було чудово, мені дуже сподобалось, болі майже не відчула, акуратно, виховано, дуже добре все.