Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології

Відгуки про клініку Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології

add_box Неврологія Психіатрія Реабілітологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр проводить консультування, лікування та реабілітацію дітей та дорослих з органічними ураженнями центральної нервової системи, ДЦП, розладами аутистичного спектру, затримками розвитку та соціальної адаптації. Досвідчені лікарі, довіра до яких підтверджена роками медичної практики. Вони підбирають пацієнтам оптимальні схеми лікування з урахуванням показань та фінансових можливостей пацієнта і призначають лише ті дослідження, які необхідні у даній клінічній ситуації.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Щербаківського Данила 57 Гна карті
Шевченківський м.Нивки м.Сирець
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
14 відгуків
Ольга 20 Квітень 2024
Нам дуже сподобалася дана клініка.
Олександр 16 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Персонал у клініці надзвичайно привітний та прекрасний. Допомогли нам з усім розібратися, відповіли на усі наші запитання. Загалом все дуже добре було у цій клініці.
Вікторія 06 Квітень 2024
Все сподобалося у цьому центрі. Було комфортно, всі дуже уважні та вміють вислухати. Добре все пояснили.
Валентин 22 Лютий 2024
Сподобалось обслуговування.
Діана 10 Лютий 2024
Нормально було у клініці. Все пройшло добре.
Єва 16 Січень 2024
Маркіян Євгеній Віталійович - гарний спеціаліст, зі своєю задачею справився, прийом сподобався
Дмитро 06 Січень 2024
Усім задоволений.
Ольга 02 Грудень 2023
Кліінка сподобалась.
Богдан 28 Листопад 2023
Я дуже задоволена, моя дитина також дуже задоволена. Ми перший раз в клініці, я не очікувала такого гарного відношення, дитина пішла на контакт з лікарем Борщенко Татьяна та відкрилась. Обов'язково прийдемо в клініку ще
Каріма 25 Листопад 2023
Все добре було.