Медичний центр  «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

Ціни клініки Медичний центр «Лікар і я» (DOCTOR & ME)

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Лікар і я» - це клініка сімейної медицини. Співпрацює з НСЗУ (первинна-вторинна ланка медичної допомоги), можливо заключити декларації, на базі відділення знаходиться власна, сучасна лабораторія. У медичному центрі надаються консультації вузькопрофільних спеціалістів: лікарі загальної практики-сімейної медицини, терапії, наркології, гінекології, ендокринології, фізіотерапії, кардіології, народної і нетрадиційної медицини, функціональної діагностики, неврології, клінічної лабораторної діагностики, проктології, отоларингології, дерматовенерології, дерматології, офтальмології, алергології, урології, гастроентерології, ревматології.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Гната Хоткевича 8на карті
Дніпровський м.Дарниця м.Чернігівська м.Лісова
Наведений нижче прайс-лист є неповним, і представлений для загального ознайомлення з цінами клініки. Точну вартість необхідних послуг Вам озвучить оператор нашого колл-центру при підтвердженні запису.
Алергологія
Вакцинація