Приватний кабінет психолога Книш Вікторії

Відгуки про клініку Приватний кабінет психолога Книш Вікторії

Практикуючий лікар
add_box Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
У кабінеті психолога Вікторії Книш надають якісну психологічну допомогу практично у всіх ситуаціях, які потребують психологічної корекції: проблеми самооцінки, стреси, тривожність, панічні атаки.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Січових Стрільців 52, 1 під’їздна карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Вероніка 04 Березень 2024
Консультація пройшла дуже комфортно, легко було відкритися, під час розмови та була присутня дружня атмосфера. Я відчувала підтримку та розуміння.
Діана 26 Лютий 2024
Консультація пройшла комфортно та легко. Прояснила питання, яке мене хвилювало. Рекомендую!
Катерина 23 Грудень 2023
Відвідала першу консультацію у психолога і дуже задоволена. Вікторія створила атмосферу відкритості та довіри, завдяки чому мені стало легше розповідати про свої проблеми, відчула підтримку. Уже є перше завдання і додатковий чат з корисною інформацією, яка, сподіваюся, допоможе не тільки мені, а й іншим).
Светлана 11 Грудень 2023
Встреча прошла очень хорошо. Было приятно познакомиться и пообщаться с Викторией. Остались только положительные эмоции. Спасибо огромное!
Роман 06 Листопад 2022
Виктория помогла увидеть ситуацию по другому с нужной стороны для меня, потому что я не правильно воспринимал происходящее, и сильно чувствовал свою вину, ситуация конечно не могу сказать что решена полностью, но восприятие изменилось и это главное. Рекомендую Викторию, все говорит прямо и четко.