Центр охорони здоров'я матері і дитини, відділення медичної генетики і планування сім'ї

Метою діяльності Центру є поліпшення медичного обслуговування населення, гарантування медико-лікувальних послуг, надання необхідних лікувальних процедур на основі господарського розрахунку, згідно з чинним законодавством України про охорону здоров'я населення
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Багговутівська, 1на карті
Шевченківський м.Дорогожичі м.Лук'янівська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Києві:
Схожі клініки в інших районах міста Києва:

Центр охорони здоров'я матері і дитини займається:

• наданням населенню висококваліфікованої акушерсько-гінекологічної допомоги;
  • наданням допомоги матері і дитині в післяпологовий період;
  • співпраця з міжнародними іноземними та українськими громадянами, організаціями та фондами з питань охорони здоров'я пацієнтів, обмін досвідом в галузі медицини;
  • медичним обслуговуванням пацієнтів згідно з договорами медичної страховки;
  • наданням невідкладної медичної допомоги вагітним, породіллям, пацієнтам з гінекологічними захворюваннями і новонародженим;
  • наданням планової стаціонарної допомоги вагітним та породіллям з екстрагенітальною та акушерською патологією;
  • наданням планової стаціонарної допомоги гінекологічним пацієнтам згідно з показаннями до госпіталізації;
  • наданням планово-консультативної та невідкладної допомоги в районах області;
  • проведенням консультацій і лікувальної роботи з гінекологічно хворими дітьми та підлітками, інформаційно-методичної роботи з питань статевого виховання дітей і підлітків;
  • проведенням медично-генетичного консультування населення, пренатальної діагностики вроджених вад розвитку, медико-генетичні обстеження новонароджених.