Центр Психології та Тренінгу Т. Леонтюк

Практикуючий лікар
Психологія, Психотерапія

Головною метою Центру Психології і Тренінгу Т. Леонтюк є допомога у набутті психологічного здоров'я і задоволеності життям. Надається весь спектр психологічних послуг: індивідуальні консультації, сімейні консультації, психотерапія, коучинг, дитяча та підліткова психологічна корекція, психологічні тренінги ще

• Нд: вихідний

вул. Отакара Яроша, 18а, офіс 108 (1 поверх). На карті

Дзержинський (Шевченківський) , м.Університет, м.Олексіївська, м.23 серпня, м.Ботанічний сад, м.Наукова

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр Психології і Тренінгу Т. Леонтюк надає допомогу спрямовану на набуття психологічного здоров'я і особистого благополуччя. Тетяна Станіславівна розробляє індивідуальні програми короткострокової і довгострокової психотерапії (гештальт, мультимодальной, арт-терапії).

Центр допомагає пацієнтам набути впевненості в собі, психологічне здоров'я, душевну гармонію, внутрішні сили і ресурси. {{ 1}}

Стани, з якими працює психолог Тетяна Леонтюк

Спільна робота з досвідченим психологом допоможе протистояти таким несприятливим явищам:

• емоційні розлади і залежності;
  • низька самооцінка, невпевненість у собі;
  • сімейні кризи;
  • вікові кризи;
  • кризи сенсу і цінностей життя;
  • стресові стани;
  • панічні атаки;
  • обсесивно-компульсивний розлад;
  • психосоматичні захворювання;
  • проблеми в інтимній сфері;
  • проблеми із зачаттям, народженням дітей;
  • емоційні і поведінкові порушення у підлітків і дітей;
  • конфлікти в дитячо-батьківських відносинах;
  • порушення харчової поведінки;
  • стани втрати (роботи, статусу, близької людини);
  • інші психологічні проблеми.

Тренінги, що проводяться психологом Тетяною Леонтюк

Тренінги на базі Центру Психології і Тренінгу Т. Леонтюк

• «Я- психолог консультант» - навчання психології.
  • «Успішна практика з метафоричними картами» - навчання роботі з психологічним інструментом - метафоричними асоціативними картами.
  • Жіночий курс «Як стати щасливою»: 1 модуль «Я- Жінка», 2 модуль «Країна відносин».
  • Тренінг «Як ефективно протистояти впливу і маніпуляцій».
  • «Створення та проведення тренінгу» - про те, як створити і провести власний тренінг.
  • Психотерапевтична група «Психологія успіху».

Крім цього Тетяна Станіславівна розробляє і проводить на замовлення психологічні, корпоративні, бізнес-тренінги, здійснює лайф-коучинг і бізнес-коучинг.

Очень все хорошо в клинике, предлагают чай или кофе, шутят и общаются, разряжают обстановку.

Яна, 08.11.2020

Все комфортно было, все хорошо, претензий нет, все понравилось.

Оксана, 11.06.2018
Дивитися всі відгуки