Дніпро
Аврора ВРТ німецько-український медичний центр

Відгуки про клініку Аврора ВРТ німецько-український медичний центр

add_box Акушерство Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Інфектологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Репродуктивна клініка Аврора ДРТ — це багатопрофільна клініка, яка спеціалізується на лікуванні безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ) та консультативно-діагностичних послуг для дорослих і дітей. Усі діагностичні послуги проводяться на обладнанні експертного класу. Консультування можливо як при відвідуванні клініки, так і в on-line режимі, а також з виїздом фахівців додому
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 8:30 - 17:00
пер. Фестивальний, 5на карті
Індустріальний
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
158 відгуків
Ольга 10 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все пройшло добре. Було все  на найвищому рівні, всі у клініці  молодці, всі дуже уважні. На рецепції хороші дівчата працюють. Все дуже сподобалося у клініці.
Дарина 09 Березень 2024
В клініку зверталися вже не перший раз, ходимо на постійній основі. Все влаштовує, все швидко, ніколи зауважень не було.
Наталія 04 Березень 2024
Непогана клініка, пройшло все добре, обслуговування у клініці хороше, було досить чисто, всі уважні до пацієнтів.
Василиса 26 Лютий 2024
Швидко прийняли, не очікували.
Крістіна 26 Лютий 2024
Дуже сподобалася клініка. Все добре було.Дякую.
Єгор 22 Лютий 2024
Хороша клініка, дуж добре все пройшло. У клініці дуже чуйні, привітні спеціалісти. Та й сам персонал у клініці дуже привітний, чуйний, уважний.
Андрій 10 Лютий 2024
Приємно, доброзичливо відносяться у клініці. Добрий колектив, дуже добре все пройшло.
Злата 10 Лютий 2024
Сподобалось у клініці.
Роман 07 Лютий 2024
Візитом до клініки залишився задоволеним - одразу привітались, отут можна залишити одяг, отут зачекати свого часу на консультацію. До речі, лікар прийняв рівно як я був записаний, хвилина у хвилину.
Олена 07 Лютий 2024
Було комфортно.