Львів

Сторінка 5: Дитячі Стоматологи Львова

Лікар Стоматолог Лешко Олена Борисівна на Doc.ua
Дитячий стоматолог. Займається лікуванням молочних зубів, їх видаленням, ендодонтичним лікуванням (пломбування каналів), герметизацією фісур.
Лікар Стоматолог Притула Любов В'ячеславівна на Doc.ua
Любов Вячеславівна є спеціалістом з ортопедичної та терапевтичної стоматології. Вона протезує зуби знімними/незнімними конструкціями. Встановлює лікар Притула металеві, суцільно керамічні, керамічні, комбіновані протези, макро- та мікропротези
Лікар Стоматолог Сяркевич Софія Ігорівна на Doc.ua
Лікар стоматолог Сяркевич Софія Ігорівна продить консультації, виконує профілактику стоматологічних захворювань, терапію, протезування, ортодонтичні та хірургічні втручання, імплантацію.
Лікар Стоматолог Гордієнко Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на комплексній діагностиці стоматологічних захворювань, установці сучасних безметалевих коронок, вінірів, металокерамічних конструкцій, знімному протезуванні та виконанні інших стоматологічних процедур.
Лікар Стоматолог Пукаляк Орест Андрійович на Doc.ua
Пукаляк Орест Андрійович - спеціаліст з терапевтичної та загальної стоматології. Проводить консультативний прийом, діагностику стану зубів, лікування каріозних ушкоджень та художнє відновлення зубних поверхонь. Займається лікуванням зубів під мікроскопом, виконує професійне відбілення. В практичній діяльності використовує сучасні технології та новітні пломбувальні матеріали.
Лікар Стоматолог Пупін Роксолана Антонівна на Doc.ua
Роксолана Антонівна має багатий досвід у дитячій стоматології, є професіоналом у ендодонтичному лікуванні, допомагає пацієнтам зберегти зуб навіть у найтяжчих випадках.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Харченко Марк Юрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Марк Юрійович – дитячий стоматолог, ортодонт. Лікар спеціалізується на лікуванні зубів дітям в умовах медикаментозного сну/наркозу, вирівнюванні зубів та прикусу дітям, видаленні молочних зубів. Засновник та керівник ортодонтичної школи Марка Харченка
Лікар Стоматолог Слобода Андрій Ігорович на Doc.ua
Андрій Ігорович спеціалізується на хірургічному лікуванні зубних захворювань. Так, лікар проводить різний за складністю видалення зубів, гемісекцію, корекцію вуздечки
Лікар Стоматолог Лапіда Тетяна  Борисівна на Doc.ua
Спеціалізація по ендодонтичному лікуванню зубів, Дитячий лікар, психологічна адаптація дітей, художня реставраця, відбілювання зубів, професійна гігієна зубних рядів, індивідуальне навчання гігієні порожнини рота та пародонтологія.
Лікар Стоматолог Бунь Орест Вікторович на Doc.ua
4.7
Стоматолог спеціалізується на професійній гігієні, дентальній біжутерії, лікуванні проблем пародонтозу, брекет-системах. Виконує всі види реставрацій зубів, а також всі види протезування. Проводить малоінвазивні (без травми) хірургічні маніпуляції, у тому числі видалення зубів, аугментацію, імплантацію, синус-ліфтинг
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right