Терапевти в мікрорайоні Шевченка

Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Терапевт Євтушенко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Консультація від800 грн
Ірина Миколаївна проводить консультацію пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей. Лікар використовує свій багаторічний досвід для досягнення швидкого результату лікування. Ірина Миколаївна використовує свої знання доказової медицини, нутрицевтиків та додаткові знання антивікової медицини.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Алерголог, Анестезіолог, Терапевт Колеснікова Ганна Володимирівна на Doc.ua
4.0
Консультація від750 грн
Персоналізований підхід у вирішенні проблем кожного пацієнта. Лікар проводить діагностичні шкірні проби (прік-тестування, патч-тестування, внутрішньо-шкірні проби) та діагностичні тести (спірометрія, дихальний тест FeNO)
Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Маслович Антон Костянтинович на Doc.ua
4.7
Антон Костянтинович - фахівець в області терапії і сімейної медицини з 30-річним досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, травної, серцево-судинної та ендокринної систем. Також проводить організацію прийомів у вузько фахівців.
Лікар Терапевт Осика Світлана Василівна на Doc.ua
Лікар Терапевт Данилюк Тетяна Павлівна на Doc.ua
Лікар терапевт другої категорії, лікар УЗ-діагностики. Освіта: Випускниця Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, 2015р. Інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2017р. Клінічна ординатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, 2019р. Спеціалізація з ультразвукової діагностики в Українській військово-медичній академії, 2019 р. Напрями діяльності: • Захворювання органів дихання (в т.ч. ГРВІ, Covid-19) • Захворювання шлунково-кишкового тракту • Захворювання серцево-судинної системи • Захворювання сечостатевої системи
Лікар Терапевт Перепелиця Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар Гастроентеролог, Терапевт Коркодим Тетяна Григорівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, гастроентеролог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: ГРВІ, гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, гострий та хронічний тонзиліт, гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунка та ДПК, хронічний панкреатит та ін.
Лікар Терапевт, Сімейний лікар Ромась Оксана Сергіївна на Doc.ua