Гомеопати в районах Печерський

Лікар Гомеопат, Імунолог, Онколог, Психотерапевт, Пульмонолог, Лікар нетрадиційної медицини Ободніков Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, має колосальний досвід роботи в області онкології, спеціалізується на складанні програм індивідуального лікування поширених форм ракових пухлин грудної клітини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри. Застосовує АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ (гомеопатія, дието-, фітотерапія, психо-соматична корекція та ін.).
Лікар Гомеопат, Офтальмолог Оксентюк Тетяна Григорівна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій, дорослій офтальмології. У професійні інтереси даного фахівця входить лікування хвороб органів зору запальної і інфекційної природи, профілактика вікових змін зору, коригування зору, використовуючи контактні лінзи і окуляри. У роботі віддає перевагу щадним методам, в тому числі і гомеопатичним препаратам.
Лікар Гомеопат Курманська Лариса Григорівна на Doc.ua
Лікар-гомеопат вищої категорії, проводить діагностику і лікування захворювань нервової системи, шлунково-кишкового тракту. У сферу її діяльності входить лікування захворювань малого таза у жінок.
Лікар Гомеопат, Лікар нетрадиційної медицини Єлісєєва Алла Петрівна на Doc.ua
Лікар гомеопат, проводить лікування гострих і хронічних захворювань, психологічну корекцію, а також корекцію остеопатичною технікою. Спеціаліст в області підготовки подружжя до пологів, а також основам догляду за новонародженим. Має навички в спіральній гімнастиці для вагітних.