Пародонтологи в мікрорайоні Печерськ

Лікар Пародонтолог, Стоматолог-терапевт Морозова  Ольга  Володимирівна на Doc.ua
Консультація
Стоматолог-терапевт, Ольга Володимирівна, спеціалізується на терапевтичному лікуванні зубів та діагностиці захворювань м’яких тканин ротової порожнини, лікуванні кореневих каналів Спеціаліст з відновлення усмішки фотополімерними матеріалами, проведення відбілювання і професійної гігієни порожнини рота методом Scaling і Air-Flow для комплексного очищення та підтримки здоров'я ротової порожнини. Ольга Володимирівна надає широкий спектр якісних послуг, уважна та чуйна в роботі. Завжди відкрита з пацієнтами.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Керенович Олег  Миколайович на Doc.ua
Олег Миколайович - лікар стоматолог -пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, професійну чистку зубів, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування, ремінералізацію зубів, лазерне відбілювання зубів та інше.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Коноваленко  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Вікторівна – лікар гігієніст-пародонтолог. Проводить комп'ютерну діагностику зубів та тканин пародонту. Спеціалізується на проведенні професійної гігієни порожнини рота, пародонтологічного лікування, лазерного відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Новак  Тетяна  Сергіївна на Doc.ua
Тетяна Сергіївна - стоматолог-пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування, лазерне відбілювання зубів.