Дитячі Психологи в районах Оболонський

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Психолог Морозова Олена Володимирівна на Doc.ua
4.0
Консультація від1200 грн
Психолог психоаналітичного спрямування . Сімейний психолог. Консультування, терапія, супровід.
Лікар Психолог Волинська Наталия Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить плановий огляд дітей віком від 2 років, корекційні заняття, сімейні консультації, особисті консультації, когнітивно-біхевіоріальну терапію, психоаналіз метафорічними картами
Лікар Психолог, Дефектолог Лещенко  Ольга Іванівна на Doc.ua
Ольга Іванівна – дефектолог, психолог, спеціаліст раннього втручання з 15-річним стажем роботи. Спеціалізується на консультуванні вагітних та молодих батьків. Здійснює діагностику дітей із ОПФР, скринінг дітей раннього віку. Проводить індивідуальні та групові заняття від 0 до 3 років, складає персональні програми корекції
Лікар Психолог Білоус Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології. Проводить консультативний прийом, психолого-педагогічну корекцію. Займається питаннями емоційного інтелекту, дитячої тривожності, агресії, комунікації і конфліктів, дитячо-батьківськими відносинами
Лікар Психолог Карпюк  Анна  Вікторівна на Doc.ua
Працює у напрямку когнітивно-поведінкової терапії (КПТ). У роботі із травматичним досвідом, сімʼями військовослужбовців, ГСР і ПТСР застосовує консультування у напрямку травмафокусованої когнітивно-поведінкової терапії низької інтенсивності. Девіз: “Якщо людина знає для чого, вона може пройти через будь-яке як”
Лікар Психолог Кожанова Марта Вікторівна на Doc.ua
Березня Вікторівна є досвідченим психологом, психоаналітиком, кандидатом психологічних наук, а також керівником «Центру психоаналізу». Лікар Кожанова спеціалізується на лікуванні і корекції страхів, панічних атак, фобій, депресій, сексуальних розладів, психосоматичних захворювань, психоневрологічних розладів. Березня Вікторівна проводить психотерапію, класичний психоаналіз, консультування для дітей.