Пародонтологи в мікрорайоні Оболонь

ПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Філіпенко  Дар'я  Володимирівна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Філіпенко Дар’я Володимирівна - сертифікований лікар-пародонтолог в мережі стоматологічних клінік «Люмі-Дент». Спеціалізується на комплексному лікуванні захворювань пародонтиту, проведенні закритого кюретажу та Vector терапії. Проводить професійну гігієну порожнини рота(scaling, Air flow), процедури SRP терапії (scaling + root planing). Надає індивідуальний план лікування та підбір засобів гігієни порожнини рота, з урахуванням усіх індивідуальних проблем та побажань пацієнта.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Дашковська  Дар'я  Сергіївна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Дар’я Сергіївна- пародонтолог з досвідом роботи на сучасному обладнанні. Фахівець у галузі комплексного лікування різних захворювань пародонту, проведення закритого кюретажу, плазмоліфтингу та вектор-терапії. Дар’я Сергіївна проводить професійне відбілювання в клініці, підбирає пацієнтам індивідуальні засоби для гігієни порожнини рота, з урахуванням усіх особливостей.
Лікар Пародонтолог Бойко  Віолета  Андріївна на Doc.ua
Консультація
Віолета Андріївна проводить діагностику та лікує гінгівіт, пародонтит та захворювання слизової оболонки. Навчає індивідуальної гігієни ротової порожнини.