Педіатри в мікрорайоні Нова Дарниця

Лікар Педіатр Юшина Катерина Олексіївна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Я лікар-педіатр вищої категорії. Досвід роботи більше 23 років. Працювала дільничним лікарем, а також 12 років лікарем дитячої невідкладної допомоги. Більше 3-х років вже працюю педіатром в стаціонарі. Люблю працювати з дітьми та батьками. Вважаю, що треба навчити батьків розбиратися в питаннях догляду за дитиною, питаннях профілактики здоров'я та в питаннях допомоги дітям в екстрених ситуаціях при захворюваннях. Тому веду інформаційні канали для батьків, проводжу індивідуальні консультації, практикуми та лекції в онлайн. Регулярно навчаюсь. Постійно підвищую свою кваліфікацію як педіатр і як нутріціолог та масажист-косметолог. А також періодично проходжу тренінги по питанням психології та інтернет-маркетингу для просування своїх каналів.
Лікар Отоларинголог, Педіатр Ярецька Галина Валеріївна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Лікар педіатр. Проводить консультації з метою підтримки грудного вигодовування, веде хворих із захворюваннями органів дихання, ЛОР-органів, надає невідкладну допомогу дітям, консультує з питань вакцинації.
Лікар Педіатр, Ендокринолог Засядько Анастасія Валеріївна на Doc.ua
Консультація від850 грн
Дитячий ендокринолог, педіатр займається лікуванням патологій щитовидної залози, функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, профілактикою захворювань сечовидільної системи. Проводить консультації з приводу надмірної маси тіла, ожиріння, затримки статевого розвитку
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Поліщук Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий гастроентеролог і педіатр, досвідчений фахівець зі спостереження діток з порушеннями в травній системі, інфекційними патологіями, запаленнями слизової рота, бронхолегеневі захворювання та їх ускладнення. Лікар консультує батьків з дітьми раннього віку з питань вигодовування, турботи і розвитку. Також проводить профілактичну вакцинацію.
Лікар Педіатр Овчініна Тамара Петрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, працює з різними хворобами: гострими патологіями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить терапію рахіту, анемії, пневмонії та ін., займається профілактикою хвороб в дитячому віці.
Лікар Педіатр Гнілоскуренко Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар займається терапією захворювань внутрішніх органів, консультує молодих мам з питань вигодовування, турботи і розвитку дітей. Є постійним учасником науково-практичних конференцій та конгресів педіатрів.
Лікар Педіатр Гайдучак Олександр Миколайович на Doc.ua
Педіатр діагностує і лікує соматичні та інфекційні патології у дітей раннього та старшого віку на амбулаторному етапі. Зокрема, спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як: вроджені та набуті вади серця, порушення серцевого ритму і провідності, вегетативна дисфункція, артеріальна гіпо- та гіпертензія, запальні захворювання суглобів, захворювання сполучної тканини. Організовує вакцино-профілактику інфекційних захворювань у дітей. Проводить планування профілактичних щеплень, веде спостереження за новонародженими дітьми на педіатричній дільниці. Дає комплексну оцінку стану здоров'я дитини. Надає невідкладну допомогу на догоспітальному етапі
Лікар Педіатр Самойлова Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар вищої категорії з великим практичним досвідом роботи, успішно лікує хвороби верхніх дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту у дітей.
Лікар Педіатр Альюсеф Майя Хайдарівна на Doc.ua
Автор 15 наукових друкованих праць і доповідей на міжнародних науково-практичних конференціях, лікар-педіатр займається ранньою діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дітей різного віку. Доктор володіє методиками оцінки фізичного і психічного розвитку
Лікар Педіатр Чехун Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань внутрішніх органів і систем (сечовидільної, дихальної, серцево-судинної, шлунково-кишкового тракту), також консультує молодих мам з питань вигодовування, турботи і розвитку дітей
Показати ще 2 Лікаріautorenew