Ендоскопісти в мікрорайоні Нова Дарниця

Лікар Ортопед, Хірург, Ендоскопіст Матвійчук Роман Григорович на Doc.ua
Консультація від890 грн
Дитячий хірург і ортопед Матвейчук Р.Г. займається проведенням амбулаторних оперативних втручань у дітей, включаючи хірургію гнійно-запальних процесів, які зачіпають м'які тканини, гнійно-септичну хірургію
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Молоков Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується в сфері хірургії, урології та проктології. Практикує консервативне і хірургічне втручання. Проводить повний обсяг проктологічних операцій, а також операції на черевній порожнині і ряд урологічних операцій
Лікар Ендоскопіст Мостбауер Юрій Валер'янович на Doc.ua
Юрій Валер'янович проводить ендоскопічне дослідження хвороб дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу, також володіє методом діагностики Helicobacter Рylori.
Лікар Онколог, Ендоскопіст Гонта Олена Олегівна на Doc.ua
4.6
Лікар другої категорії
Гонта Олена Олегівна проводить діагностику і розробляє план лікування: раку шлунка, легень, молочних залоз, шкіри, колоректального раку і інших злоякісних захворювань різної локалізації. Курирує лікувальний процес. Займається реабілітацією пацієнта
Лікар Ендоскопіст Кутняк Віталій Миколайович на Doc.ua
Віталій Миколайович проводить ендоскопічне дослідження хвороб дванадцятипалої кишки, шлунка, стравоходу, також володіє методом діагностики Helicobacter Рylori. Лікар є автором 22 наукових статей, провів 6 публічних виступів з науковими доповідями, постійний учасник українських з'їздів і міжнародних конференцій з ендоскопії, гастроентерології та хірургії.