Ендокринологи на метро Золоті ворота

Лікар Ендокринолог Федорова  Елеонора Валеріївна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Консультує, проводить лікування хвороб щитовидної і паращитовидної залози, надниркових залоз, ожиріння, цукрового діабету та його ускладнень.
New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Ендокринолог Островська Лілія Миколаївна на Doc.ua
4.0
Консультація від880 грн
Чому я працюю лікарем? Лікар — одна з найважливіших професій. Мені дуже подобається, що я відіграю важливу роль у збереженні та покращенні здоров'я людей, і цей вклад є значним і цінним для суспільства.
Лікар Ендокринолог Проскуріна Наталія Вадимівна на Doc.ua
Консультація від880 грн
Лікар ендокринолог займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, таких як: гіпотиреоз, гіпертиреоз, захворювання паращитовидної залози, захворювання наднирників, гіпофіза, цукровий діабет, ускладнення цукрового діабету, гіпоталамічний синдром. Веде вагітних з ендокринологічними патологіями
Лікар Терапевт, Ендокринолог Голенок Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, терапевт займається виявленням та лікуванням хвороб внутрішніх органів, дихальних шляхів, алергічних проявів. Спеціалізується на лікуванні патологій щитовидної залози, порушень роботи наднирників і гіпофіза, гормональні збої. Підбирає комплексну терапію
Лікар Ендокринолог Лунгор Неля Леонідівна на Doc.ua
4.7
Лікар спеціалізується на ендокринології. Займається лікуванням таких захворювань, як: цукровий діабет, хвороба Грейвса, тиреоїдит Де Кервена та інші
Лікар Дієтолог, Ендокринолог, Нутриціолог Захарова Ірина Олександрівна на Doc.ua
Ірина Олександрівна спеціалізується на ендокринології та дієтології. Проводить консультативний прийом, огляд, призначає схему лікування. Займається лікуванням ожиріння, діабету, гіпертиреозу, гіпотиреозу та ін.