Терапевти на метро Поштова площа

Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Лікар Пульмонолог, Терапевт Кричинська Ірина Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна - провідний терапевт і пульмонолог, фахівець з лікування різного роду захворювань терапевтичного профілю. Проводить ряд діагностичних маніпуляцій, комплексну терапію хвороб внутрішніх органів. Володіє технікою плевральної пункції. Проводить електрокардіографію з розшифровкою
Лікар Кардіолог, Терапевт Жаданова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікує захворювання, що виникають в кардіології і терапії. Лікар веде консультації, визначає оптимальну схему лікування, а також проводить деякі діагностичні процедури: електрокардіографію, добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску і моніторування по Холтеру.
Лікар Терапевт Сніжко Оксана Вадимівна на Doc.ua
Оксана Вадимівна проводить повне клінічне обстеження хворого по всіх органах і системах: анамнез, огляд, перкусія, пальпація, аускультація. Клінічна інтерпретація результатів лабораторних та інструментальних досліджень. Консультування з питань діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів у пацієнтів різних вікових категорій, в тому числі з поєднаною патологією
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)
Лікар Гомеопат, Терапевт Погребняк Марина Іванівна на Doc.ua
Терапевт з 30-річним стажем, гомеопат, кардіолог, підлітковий лікар, функціональний діагност. Працювала в лікарнях терапевтом, кардіологом, підлітковим лікарем, функціональним діагностом, отримавши величезний досвід лікування пацієнтів.