Акушери-гінекологи на метро Арсенальна

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кривошеїна Тетяна Юріївна на Doc.ua
Консультація від700 грн
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Виконує діагностику і лікування захворювань жіночих статевих органів, включаючи захворювання, що передаються статевим шляхом; проводить профілактику захворювань шийки матки. Вагінальне УЗД, УЗД молочних залоз і щитовидної залози. Діагностика та лікування безпліддя.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Загребельна Людмила Григорівна на Doc.ua
Консультація від890 грн
Людмила Григорівна здійснює лікування патологій шийки матки, хвороб органів малого тазу (запальних), ендокринних порушень, безпліддя, застосовує консервативні методи лікування міоми матки, доброякісних утворень яєчників, проблем невиношування.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Котов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович є головним лікарем медичного центру "Здоров'я столиці", кваліфікованим акушером-гінекологом, вільно володіє всіма діагностичними та терапевтичними методами, включаючи УЗД в гінекології, озонотерапію в гінекології і ін.
Лікар Акушер-гінеколог Руденко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Семеняка Анастасія Миколаївна на Doc.ua
1.0
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, видалення папілом, біопсію шийки матки. Лікує такі захворювання і патології, як: кіста яєчників, кандидоз, ендометріоз, сифіліс, трихомоніаз, гонорея
Лікар Акушер-гінеколог Мельникова Валентина Миколаївна на Doc.ua
Сфера професійних інтересів лікаря - діагностика і надання допомоги при ендокринній гінекологічній патології, проблемах з порушенням менструального циклу, проблемах клімактеричного періоду, в тому числі корекція менопаузи, а також лікування локальних і генералізованих запальних захворювань жіночої статевої сфери і гормонального безпліддя