Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Кривошеїна Тетяна Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Кривошеїна Тетяна Юріївна

Консультація від600 грн
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Виконує діагностику і лікування захворювань жіночих статевих органів, включаючи захворювання, що передаються статевим шляхом; проводить профілактику захворювань шийки матки. Вагінальне УЗД, УЗД молочних залоз і щитовидної залози. Діагностика та лікування безпліддя.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 154 відгуки

Марія 06 Липень 2024
Лікар дуже уважна, приємна, зробила детальний огляд, проконсультувала, надала поради, я дуже задоволена, дякую.
Наталія 05 Липень 2024
Все супер було. Візит пройшов добре, все дуже сподобалося. Дякую.
Анастасія 04 Липень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все було супер. Лікар дійсно кваліфікований та чудовий спеціаліст. Було досить комфортно спілкуватися з лікарем. Все пройшло доволі лояльно та обережно. Я повністю залишилася задоволена даним візитом.
Софія 02 Липень 2024
Враженні дуже хороші, лікар дуже приємна, відповіла на всі питання, гарно оглянула, все дуже привітно
Олена 24 Червень 2024
Вікторія 04 Червень 2024
Все чудово, все сподобалося. Дуже приємна лікарка, пояснила простими словами, професійна
Ірина 14 Травень 2024
Все сподобалося, лікарка була ввічлива, зрозуміло все пояснювала, прийом сподобався
Катерина 11 Травень 2024
Гарний фахівець та приємна людина. Дякую за консультацію!
Елизавета 09 Травень 2024
Лікарка ввічлива, приємна, дуже уважна, пояснила всю інформацію.
Анастасія 29 Квітень 2024
Лікар дуже хороша. Мені все дуже сподобалось
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right