Сторінка 433: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Косметолог, Трихолог, Дерматолог Бойко Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в дерматології, косметології та трихології. Проводить процедури догляду за шкірою обличчя: пілінги, чищення, мезотерапію, біоревіталізацію, контурну безопераційну пластику і т.д. У лікаря більше 14 років роботи в медицині.
«ToпЛіц», центр результативної косметології
проспект Голосеевский 70на карті
Голосіївськийм. Голосеевская
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Щепанкевич Галина Іванівна на Doc.ua
Сімейний лікар, лікар загальної практики. Лікує захворювання ЛОР-органів, дихальної системи, ендокринні патології, захворювання сечової системи, травної системи та інші. Активно підвищує свою кваліфікацію на семінарах та курсах з нефрології, гастроентерології, алергології.
Лікар Гінеколог Козаченко Надія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог виконує інструментальну діагностику патології жіночих репродуктивних органів - кольпоскопію, ультразвукову діагностику органів малого таза, призначає комплексне лікування, при необхідності застосовує методи діатермокоагуляції, кріотерапії. Веде консультативний прийом з усіх аспектів порушень гормонального фону, порушень менструального циклу, проблем із зачаттям і т. Д.
Лікар Хірург Москалик  Роман Михайлович на Doc.ua
Лікар - хірург, ендоскопіст. Займається оперативним лікуванням проктологічних, гастроентерологічних та інших захворювань, які не піддаються консервативному лікуванню.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бутурлінова Олександра Сергіївна на Doc.ua
Доктор Бутурлінова А.С. є досвідченим фахівцем-дерматологом, автором безлічі статей і тез з питань дерматовенерології і педагогіки вищої школи, учасницею різних лікарських наукових заходів національного і регіонального масштабу.
Лікар Уролог Зелінський Олег Володимирович на Doc.ua
Доктор Зелінський О.В. є фахівцем в терапії патологічних процесів в чоловічій статевій сфері і загальних патологій в нирках і сечовому міхурі. Олег Володимирович активно бере участь в освітніх заходах для лікарів, публікує безліч статей з проблем урології.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Парпалей Кароліна Костянтинівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи - ведення вагітності, скринінгове ультразвукове дослідження в І та ІІ триместрах вагітності, гінекологічний прийом, діагностика та лікування патології шийки матки.
Медичний центр «Айвімед»
вул. Антонова, 2б ЖК «Шервуд»на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог Педан Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням запальних захворювань органів малого тазу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу та ін. Консультує жінок з питань вагітності та пологів
Лікар Отоларинголог Іванова Ольга Валеріївна на Doc.ua
Ольга Валеріївна займається лікуванням гострих і хронічних ЛОР-захворювань (риніт, тонзиліт, синусит). Проводить пункцію і промивання гайморових пазух, накладення парацентеза і т.д.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Стоматолог Родина Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній стоматології та пародонтології. Тетяна Миколаївна компетентна в проведенні наддесневого/поддесневого скейлінга, кюретажа пародонтальних кишень, оклюзіонній корекції за допомогою методу виборчого пришліфування.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті