Харків

Стоматологи в мікрорайоні Нагорний

Лікар Стоматолог Чернов Рубен Сергійович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, надає базові стоматологічні послуги: проводить лікування зубів, протезування та імплантацію. Займається лікуванням таких захворювань: карієс (і його ускладнення), пульпіт, пародонтит, пародонтоз, гінгівіт та ін.
Лікар Стоматолог Бінькова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Ортопед, займається лікуванням зубів (карієсу, періодонтиту, пульпіту), відбілюванням (домашнім, офісним), лікуванням тканин пародонта, протезуванням зубів, встановленням скайсов (дрібних декоративних прикрас).
Лікар Стоматолог Самсонов Віктор Миколайович на Doc.ua
Лікар-стоматолог з 20-річним досвідом роботи. Спеціалізується на стоматологічній та терапевтичній стоматології. Займається лікуванням кореневих каналів, встановлює пломби. Виготовляє керамічні вініри, вкладки, накладки. Замінює пошкоджені зуби штучними імплантами.
Лікар Стоматолог Гитінова Патімат Османівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт. Проводить діагностику і лікування всіх видів карієсу і його ускладнень. До Патімат Османівни можна звернутися за послугами з професійної гігієни порожнини рота, естетичної реставрації зубів. Успішно лікує пародонтит, пульпіт, періодонтит.
Лікар Стоматолог Старикова Алеся Віталіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, спеціалізується на проведенні професійного чищення зубів, а також вектор-терапії. Займається лікуванням таких захворювань, як пародонтит, пародонтоз, гінгівіт, чутливість зубів і ін.