Харків

Дитячі Стоматологи в Харкові

Лікар Стоматолог, Пародонтолог, Стоматолог-терапевт Вороніна  Альона  Владиславівна на Doc.ua
Консультація
Лікар-стоматолог, терапевт, дитячий стоматолог. Спеціалізується на лікуванні карієсу, як у дітей так і у дорослих пацієнтів. Займаться пародонтологічним лікуванням ясен - Вектор-терапія, професійне чищення зубів. Швидко та без стресів знайде підхід до вашої дитини.
Лікар Стоматолог Мамедова Ольга Сабіровна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Дитячий стоматолог, в професійні інтереси якого входить лікування каріозних пошкоджень, ремінералізуюча терапія, герметизація фісур, індивідуальне навчання гігієні.
Лікар Стоматолог Морозова Світлана Миколаївна на Doc.ua
Здійснює лікування каріозних пошкоджень зуба, проводить реставрацію зубів (повну, часткову), знімає зубні відкладення. Також веде прийом дітей.
Лікар Стоматолог Михайлова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог, за допомогою найновіших технологій проводить лікування тканин пародонту, фахівець в прямих арт-реставраціях жувальних і фронтальних зубів. За допомогою мікроскопа проводить лікування кореневих каналів будь-якого ступеня складності.
Лікар Стоматолог Давидова Дар'я Анатоліївна на Doc.ua
Виконує терапевтичне лікування хвороб ротової порожнини у дітей і дорослих. Дар'я Анатоліївна проводить художню реставрацію зубів, лікує кореневі канали. Стоматологічне лікування дітей проводить під седацією.
Лікар Стоматолог Малєєва Ольга Григорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Григорівна спеціалізується на лікуванні хвороб м'яких тканин, а саме: хейлита, стоматиту, глоситу, хвороб каріозної, некаріозних природи.
Лікар Стоматолог Давидюк Карина Костянтинівна на Doc.ua
Карина Костянтинівна - дорослий і дитячий стоматолог-терапевт. Проводить професійну гігієну порожнини рота, дає консультації пацієнтам, лікує карієс і всі види його ускладнення, займається лікуванням пародонту методом «Вектор-терапія».
Лікар Ортодонт, Стоматолог Насанкіна Катерина Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, фахівець в області загальної стоматології. В її сферу діяльності входить виправлення патологій прикусу, зубних рядів, окремих зубів із застосуванням знімних апаратів, лікування брекет-системами. Займається лікуванням як дорослих, так і дітей. Є фахівцем з художньої реставрації та відновленню анатомічної форми зубів.
Лікар Стоматолог Решетняк Ольга Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Зубний лікар, основною спеціалізацією якого є дитяча терапевтична стоматологія. Даний фахівець переважно займається лікуванням хвороб молочного, постійного прикусу, лікує каріозні пошкодження зубів, виробляє герметизацію фісур (використовуючи озон), ремінералізуючу терапію.
Лікар Стоматолог Ошеко Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог, досконало володіє інноваційними технологіями в естетичній стоматології. Завдяки новітнім системам відбілювання зубів робить посмішку білосніжною. Проводить ендодонтичне лікування з використанням мікроскопа.
Показати ще 5 Лікаріautorenew