Харків

Дитячі Стоматологи в Харкові

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Стоматолог, Стоматолог-терапевт, Пародонтолог Вороніна  Альона  Владиславівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, терапевт, дитячий стоматолог. Спеціалізується на лікуванні карієсу, як у дітей так і у дорослих пацієнтів. Займаться пародонтологічним лікуванням ясен - Вектор-терапія, професійне чищення зубів. Швидко та без стресів знайде підхід до вашої дитини.
SVDent (Есві дент) на просп. П. Григоренка, 7
пр-т. Петра Григоренко, 7на карті
Немишлянськийм. Палац Спорту
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Лікар Стоматолог Аулова Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - лікар-стоматолог, вона практикує терапевтичне та ортопедичне лікування зубів. Доктор видаляє зубний камінь, лікує карієс, стоматит, гінгівіт, проводить професійне чищення і відбілювання зубів
Лікар Стоматолог Головінова Світлана Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт веде прийом як дітей, так і дорослих. В роботі застосовує тільки висококласні матеріали останнього покоління і сучасне обладнання. Володіє всіма сучасними методами терапевтичного лікування захворювань зубів і ясен, проводить гігієнічну чистку і відбілювання
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Шевчук Віктор Альбертович на Doc.ua
Спеціаліст в області щелепно-лицевої хірургії, дитячий стоматолог має значний досвід в лікуванні зубних захворювань, запальних процесів ясен. Виконує корекцію прикусу, і виправлення ушкодження щелепи і вроджених дефектів
Лікар Стоматолог Усик Оксана Сергіївна на Doc.ua
Оксана Сергіївна - лікар-стоматолог, парадонтолог, в область її професійних інтересів входить терапевтична стоматологія, вектор-терапія, ін'єкційне лікування ясен, реставрація зубного ряду. Доктор регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, вдосконалюючи свій професійний рівень в галузі стоматології.
Лікар Стоматолог Мамедова Ольга Сабіровна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, в професійні інтереси якого входить лікування каріозних пошкоджень, ремінералізуюча терапія, герметизація фісур, індивідуальне навчання гігієні.
Ваш Стоматолог на Ахсарова
Ахсарова, 18на карті
Шевченківськийм. Олексіївська
Ваш Стоматолог на Гагаріна

Консультация развернутая - анализ КТ, осмотр внутриротовой видеокамерой, составление сметы лечения - 150 грн.

пр. Гагарина, 174на карті
Слобідський
Лікар Стоматолог Ошеко Ганна Валеріївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог, досконало володіє інноваційними технологіями в естетичній стоматології. Завдяки новітнім системам відбілювання зубів робить посмішку білосніжною. Проводить ендодонтичне лікування з використанням мікроскопа.
Лікар Стоматолог Морозова Світлана Миколаївна на Doc.ua
Здійснює лікування каріозних пошкоджень зуба, проводить реставрацію зубів (повну, часткову), знімає зубні відкладення. Також веде прийом дітей.
Віта, медичний центр
пр. Гагаріна, 43на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Стоматолог Михайлова Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог, за допомогою найновіших технологій проводить лікування тканин пародонту, фахівець в прямих арт-реставраціях жувальних і фронтальних зубів. За допомогою мікроскопа проводить лікування кореневих каналів будь-якого ступеня складності.
Лікар Стоматолог Давидова Дар'я Анатоліївна на Doc.ua
Виконує терапевтичне лікування хвороб ротової порожнини у дітей і дорослих. Дар'я Анатоліївна проводить художню реставрацію зубів, лікує кореневі канали. Стоматологічне лікування дітей проводить під седацією.
Шевченківськийм. Наукова
Показати ще 10 Лікаріautorenew