Харків

Психологи в мікрорайоні Нагорний

Лікар Психолог, Психотерапевт Кострикін Олексій Вікторович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор психологічних наук, психолог, психотерапевт. У професійні інтереси лікаря входять: консультації, психологічна терапія, стресопсихотерапії, техніка гіпнозу. Спеціалізується на психологічних розладах, алкогольній, нікотиновій, харчовій залежності.
Лікар Психолог Чернуха Наталія Олександрівна на Doc.ua
Чернуха Наталія працює в системно-фокусованому підході, де в роботі з клієнтом беруться до уваги всі аспекти життя людини: фізіологія, психологія та соціальні взаємини. Людина - це складна система! У роботі з клієнтом, системно-сфокусований терапевт приймає до уваги і працює над усіма аспектами життя цієї людини: фізичне самопочуття, емоційні переживання, поведінку і взаємодію в соціумі
Лікар Психолог, Психотерапевт Черноскутова Софія Костянтинівна на Doc.ua
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шоковою травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощах у взаєминах, в кризові періоди життя.
Лікар Психолог, Психотерапевт Олішевська Марина Олександрівна на Doc.ua
Основним методом роботи Марини Олександрівни є психоаналіз. Також доктор проводить психотерапію дітей, підлітків і дорослих. Допомагає впоратися з панічними атаками, неврозами, фобіями, виявляє затримки розвитку і коригує поведінку.
Лікар Психолог Харченко  Сергій  Олегович на Doc.ua
Коли справа стосується вашого здоров'я і благополуччя, важливо вчасно звернутися до висококваліфікованого професіонала. Протягом багатьох років Сергій Олегович проводить консультації і надає психологічну допомогу. Професійна компетенція фахівця дозволяє працювати в декількох напрямках психологічного консультування: приватне консультування, психотерапія і психокорекція, консультування сімейних пар.
Лікар Психолог Хачатурова Христина Михайлівна на Doc.ua
Христина Михайлівна проводить психологічне консультування, психоаналітичну терапію. Спеціалізується на вирішенні питань, пов'язаних з агресивністю, тривожністю, депресіями, панічними атаками, психосоматикою, харчовими розладами, затримкою в розвитку у дітей. Допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, навчанні, не комфортними душевними станами.
Лікар Психолог Поліщук Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович спеціалізується на віковій та педагогічній психології. Має 6 років досвіду в реабілітації і психологічній корекції. Психолог більше 5 років працює з методикою дельфінотерапії, надаючи допомогу дітям від 2 років і дорослим. Займається лікуванням затримки мовного, психомовного розвитку, моторно-рухових порушень. Консультує з питань акцентуації характеру, міжособистісних проблем.