Харків

Акушери-гінекологи в районах Основ’янський

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шелест Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, займається проведенням УЗД-досліджень для виявлення патологій жіночої статевої системи і їх подальшим лікуванням. Проводить гінекологічні операції: видалення бартолінової залози, радикальну гістеректомію, конізацію, ексцизії шийки матки та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жуліков Олег Олександрович на Doc.ua
Акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, має вищу категорію, заслужений лікар України. Проводить гінекологічні операції (видалення бартолінової залози, міоми матки, матки і яєчників, лабіопластику статевих губ і ін.), лікування жіночих захворювань і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Божко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна займається лікуванням гінекологічних захворювань у жінок, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію, лікує такі захворювання як, молочниця, ендометріоз, кіста яєчника і т.д.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування інфекційних хвороб статевих органів жінок (запальних, гормональних та інфекційних). Займається усуненням слабкості м'язів таза, нетриманням сечі у жінок.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Жулікова Марина Валентинівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, проводить лікування ЗПСШ, хвороб шийки матки, жіночої безплідності, працює в такому напрямку, як хірургічна гінекологія, виконуючи велику кількість різних операцій, які спрямовані на оздоровлення жіночих статевих органів.
Лікар Акушер-гінеколог Радишевська Лілія Марковна на Doc.ua
Лілія Марківна займається діагностикою та лікування таких захворювань і станів, як: вульвовагиніти, кольпіти, кісти яєчників, аднексити, генітальний герпес, гіперплазія ендометрію, дисплазія шийки матки, мікоплазмоз, молочниця (кандидоз), трихомоніаз, уреаплазмоз, хламідіоз, ендометріоз, ендометрит, ерозія шийки матки, сальпінгоофорити, ендоцервіцити, конділломи
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Валентина Миколаївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу лікарську категорію, в своїй роботі використовує догмати доказової медицини, володіє методами кольпоскопії, УЗД в гінекології, проводить радіохвильове лікування ерозивних уражень шийки матки за допомогою апарату "Сургитрон".
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Ковтунов Василь Володимирович на Doc.ua
Василь Володимирович є лікарем вищої категорії, фахівцем в гінекології, акушерстві та УЗ-діагностики. Проводить УЗ-скринінг вагітних, дослідження стану молочних залоз, органів малого тазу. Здійснює діагностування і проводить терапію інфекцій і запальних процесів.
Лікар Акушер-гінеколог Радишевская Лилия Марковна на Doc.ua