Херсон

Сторінка 3: Приватні лікарі в Херсоні

Лікар Косметолог Савченко Ольга Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Ольга Анатоліївна фахівець естетичної медицини. Володіє ін'єкційними методиками омолодження шкіри, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, омолодження шкіри з апаратом Avrora, лазерну епіляцію
Лікар Дерматолог, Косметолог Кондратюк Олександра Борисівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом, УЗЧ, пілінги, карбоксітерапію, апаратний масаж Vela Shspe. Займається лікуванням псоріазу, екземи, мікозу гладкої шкіри, себореї, вугрової хвороби, алопеції, фотодерматозу, алергічного дерматиту. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Гінеколог Кривицька Галина Олександрівна на Doc.ua
Галина Олександрівна спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Займається лікуванням запальних процесів органів малого тазу, бактеріальних інфекцій, консультує з питань безпліддя та контрацепції
Лікар Мамолог, Хірург-онколог Денисенко Максим Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Денисенко Максим Сергійович — мамолог, хірург-онколог. Проводить консультативний прийом, огляд, дерматоскопію, видалення новоутворень на шкірі, підбір схеми лікування. Займається лікування захворювань молочних залоз. Веде прийом для дітей з 10 років (по хірургії)
Лікар Косметолог Горелова Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на косметології. Проводить консультативний прийом, УЗД, пілінг, лазерні процедури, карбокситерапію, ін'єкційні процедури. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Проктолог, Хірург Сомова Аліна Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар хірург-проктолог. Проводить консультативний прийом, огляд і вивчення анамнезу, ректороманоскопію. Займається лікуванням геморою, тріщин прямої кишки, анального свербежу.
Лікар Проктолог, Хірург Гнатовський Сергій Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних проктологічних захворювань (геморой, анальні тріщини). Виконує доплерівську дезартерізацію гемороїдальних вузлів методикою HAL-RAR, лікування тріщин прямої кишки, лігування латексними кільцями, видалення папілом
Лікар Гінеколог Лисенко Юрій Васильович на Doc.ua
Юрій Васильович спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої сечостатевої системи. Займається лікуванням ерозії шийки матки, дисплазії шийки матки, запальних захворювань жіночої репродуктивної системи
Лікар Мамолог, Хірург Денисенко Максим Сергійович на Doc.ua
Максим Сергійович спеціалізується на лікуванні різних видів мастопатії (у тому числі фіброзно-кістозної), хірургічному лікуванні новоутворень молочних залоз, лікуванні запальних процесів, що протікають в молочних залозах
Лікар Косметолог Площанська Тетяна Іванівна на Doc.ua
Тетяна Іванівна фахівець естетичної медицини. Виконує омолоджуючі ін'єкції, біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику. Займається лікуванням куперозу, акне, гіпергідрозу та ін.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right