Дніпро

Гінекологи в мікрорайоні Гагаріна

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Грибанова Людмила Валеріївна на Doc.ua
Людмила Валеріївна є фахівцем з загальної гінекології. Доктор Грибанова займається супроводом вагітності (ускладненою / нормальної), також і після проведення процедури екстракорпорального запліднення і при синдромі втрати плоду.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Перелигін Ігор Веніамінович на Doc.ua
Веде прийом як акушер-гінеколог, репродуктолог. Є засновником Genesis Dnepr, а також керівником центру. Займається проблемами по загальній гінекології, андрології, допоміжним репродуктивним технологіям. Проводить ЕКО, інсемінацію, лікує різнівиди жіночого/чоловічого безпліддя.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Аргат Тарас Григорович на Doc.ua
Тарас Григорович спеціалізується на допоміжних методиках репродуктивних технологій, також він займається лікуванням хвороб за профілем андрології та гінекології. Лікар Аргат обіймає посаду завідувача відділенням ДРТ (ЕКО).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ревіло Ольга Іванівна на Doc.ua
Ольга Іванівна обіймає посаду головного лікаря Міжнародного центру Genesis Dnepr. Доктор Ревіло О. І. є досвідченим акушером-гінекологом, вона має за даним напрямком вищу категорію. Серед її професійних інтересів - лікування хвороб гінекологічного профілю, супровід вагітності (при втраті плода, після ЕКЗ, ускладненою / нормальної).
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ковехова Юлія Михайлівна на Doc.ua
Юлія Михайлівна - досвідчений фахівець за профілем загальної гінекології: вона лікує хвороби запальної природи, хвороби, які можуть передаватися статевим шляхом. Також доктор Ковехова займається супроводом вагітних (при нормальній / ускладненою вагітності, після ЕКЗ).