Дніпро

Сторінка 3: Дитячі Педіатри в Дніпрі

Лікар Педіатр Лизунова Ольга Борисівна на Doc.ua
Лизунова Ольга Борисівна
Педіатр спостерігає і лікує дітей з гострою та хронічною патологією (при необхідності суміжно з вузькими спеціалістами), в тому числі з диспансерної групи і з виїздом на будинок до пацієнта. Консультує батьків з питань вигодовування і прикорму, вакцинації і частих рецидивах у тривало хворіють дітей. Надає довідки для вступу до дитячого садка, школи, ВНЗ, відвідування спортивної секції, санаторію або басейну
Лікар Педіатр, Неонатолог Дупленко Наталія Валеріївна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог, лікар вищої категорії, головний лікар медичного центру "Здорове покоління". Спеціалізується на лікуванні дітей з перинатальною патологією, консультуванні з питань грудного вигодовування, лікуванні інфекційних захворювань і ін.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Подтергеря Анастасія Олегівна на Doc.ua
Анастасія Олегівна спеціалізується на лікуванні захворювань травної системи, серцево-судинної системи, а також лікуванні захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів як у дітей так і у дорослих.
Лікар Педіатр Лізякіна Людмила Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-педіатр з 37-річним досвідом роботи, завдяки якому ефективно проводиться лікування простудних, гастроентерологічних та інфекційних захворювань у дітей дошкільного та шкільного віку. Займається складанням календаря вакцинацій. Людмила Анатоліївна має сертифікат по гомеопатії.
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Педіатр Шевчук Ольга Василівна на Doc.ua
Шевчук Ольга Василівна
Ольга Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячий захворювань. Займається лікуванням гострих респіраторних вірусних інфекцій, бронхіту, риніту, отиту, фарингіту та ін.
Медичний центр «Педіатр 24»
ул. Юрия Кондратюка, 26на карті
Лікар Педіатр Забашная Татьяна Сергеевна на Doc.ua
Лікар-педіатр займається комплексним наглядом за здоров'ям дітей, дитячої диспансеризацією, терапією гострих і хронічних хвороб дихальних шляхів, системи травлення, органів сечовидільної системи
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація педіатра дитини віком старше 1 року – 390 грн. Консультація педіатра дитини віком до 1 року – 450 грн
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Педіатр Гарич Наталія Іванівна на Doc.ua
Гарич Наталія Іванівна
Лікар педіатр першої категорії, стаж роботи якого складає більше 35 років, що забезпечує максимально ефективну допомогу при хворобах дітей, а також високоінформативні консультації батьків щодо догляду та харчування дітей до 1 року. Проводить лікування органів дихання, шлунково-кишкового тракту, гострих респіраторно-вірусних інфекцій.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Крамаренко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Крамаренко Наталія Миколаївна
Лікар спеціалізується на педіатрії та сімейній медицині. Лікує такі захворювання, як: гострі респіраторні захворювання, бронхіт, пневмонія, анемія, рахіт, білково-енергетична недостатність
Медичний центр «Педіатр 24» на Антоновича
ул. Владимира Антоновича, 6на карті
Виклик додому
Лікар Педіатр Паденко Наталія Петрівна на Doc.ua
Лікар педіатр, який працює з такими проблемами, як захворювання трахеї, носоглотки, легенів, бронхів, шлунково-кишкового тракту, а також інфекційні хвороби. Проводить консультації щодо гігієни, догляду та харчування дітей до року, а також стежить за вагою і розвитком немовлят, гарантуючи проведення обов'язкових щеплень в необхідні терміни.
Лікар Педіатр, Нефролог Вакуленко  Людмила  Іванівна на Doc.ua
Вакуленко Людмила Іванівна
Доктор медичних наук
Людмила Іванівна – лікар педіатр, нефролог вищої категорії, доктор медичних наук. Лікує такі захворювання: бронхіт, пневмонія, анемія, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту. Як дитячий лікар нефролог займається лікуванням таких станів: інфекції сечової системи, пієлонефрит, гломерулонефрит, кристалурії, хронічна хвороба нирок, діабетична нефропатія, ураження нирок при системних захворюваннях, спадкові та вроджені нефропатії, нефрогенна артеріальна гіпертензія. Стаж роботи педіатром – 32 роки, дитячим нефрологом – 11 років.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right