Дніпро

Сторінка 3: Дитячі Дерматологи в Дніпрі

Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматолог Снаговська Яна Олександрівна на Doc.ua
Яна Олександрівна проводить консультації в якості трихолога, дерматолога і дієтолога. Проводить різні процедури: мезотерапію, плазмоліфтинг і дарсонваль волосистої частини шкіри голови, трихосканування, ферментний пілінг, ліполітичну мезотерапію, карбоксітерапію, біоревіталізацію, пілінг інтимних зон
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Бойко Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматовенерології і дитячій дерматології. Дитячий трихолог. Проводить дерматоскопію, кріодеструкцію, радіохвильову хірургію, мезотерапію, видалення новоутворень шкіри. Лікує такі захворювання і патології, як: акне, демодекс, герпес, себорея, вітіліго, екзема
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Гаркуша Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар Гаркуша І.В. займається лікуванням дерматитів, себореї, висипу і інших шкірних захворювань інфекційного та запального генезу у дорослих і дітей, використовуючи сучасні методики терапії.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Швець Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна кваліфікований лікар дерматолог-косметолог. Займається лікуванням акне, постакне, розацеї, пігментації та ін. Підтримує красу шкіри за допомогою доглядових, апаратних та ін'єкційних процедур. Допоможе не тільки у питаннях дерматології та косметології, але й підбере для вас професійний домашній догляд у кожному індивідуальному випадку.