Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Дерматологи в Дніпрі

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Кочерга Олег Євгенійович на Doc.ua
Доктор Кочерга О.Е. має величезний досвід у визначенні і терапії патологій шкірного покриву і слизових. У своїй роботі Олег Євгенович активно використовує методики дермато- і трихоскопії, а також вдається до лабораторного аналізу. Доктор Кочерга надає допомогу при інфекціях шкіри, аутоімунних шкірних патологіях, алергічних дерматитах і т.д.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Косметолог, Дерматоонколог, Трихолог Прохоренко Інна Валеріївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, проводить консультації, обстеження, лікування захворювань шкіри і волосся, видалення новоутворень, робить чистки обличчя, масажі. Також здійснює лабораторну діагностику шкіри, волосся і нігтів, біопсію шкіри і дерматоскопію. Інна Валеріївна більше 10 років працює в медицині, надає допомогу дорослим і маленьким пацієнтам
Лікар Дерматоонколог, Венеролог, Дерматолог, Трихолог Литвин Мар'яна Станіславівна на Doc.ua
Дерматоонколог вищої категорії, Мар'яна Станіславівна, працює з комплексною діагностикою та лікуванням, проводить видалення родимок, папілом, бородавок, займається лікуванням вітіліго, псоріазу, вірусних бородавок, кератозу, атопічного дерматиту
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог Нороха Ігор Іванович на Doc.ua
Ігор Іванович Нороха є досвідченим фахівцем по дерматовенерології, він веде медичну практику понад 30 років. Доктор Нороха спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають шкірні покриви, її придатки (волосся, нігті)
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Дерматолог Агафонов Володимир Миколайович на Doc.ua
Досвідчений лікар-дерматолог для діагностики медичних проблем використовує методи трихоскопії і дерматоскопії, проводить забір аналізів для діагностики: мазки, зішкряби та бактеріологічне обстеження. Лікує атопічний дерматит, грибок шкіри, демодекоз, дерматит, розацеа, вугровий висип, псоріаз, екзему
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Бібіков Володимир Анатолійович на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії Бібіков Володимир Анатолійович має великий досвід роботи, проводить діагностику і лікування таких захворювань як: ЗПП, акне, псоріаз, атопічний дерматит, грибок шкіри (дерматофітіях), демодекоз, дерматит, розацеа, вугрі
Лікар Дерматолог, Косметолог Титаренко Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, спеціалізується на дерматовенерології і дерматокосметології (дорослої та підліткової). Його головні обов'язки: лікування грибка шкіри, псоріазу, себореї, дерматиту, розацеа і інших захворювань шкіри.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Дерматолог Агафонов Володимир Михайлович на Doc.ua
Володимир Михайлович веде прийом дорослих і дітей з народження.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Музика Лариса Вікторівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог. Проводить консультативний прийом і здійснює діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкірного покриву і похідних - волосся, нігтів, а також слизової оболонки. Лікування проводиться як хірургічним методом, так і за допомогою медикаментів.
Елласес
Дерматоскопія – 200 грн; Трихоскопія – 200 грн;
проспект Пушкіна, 11, офіс 79на карті
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог Плиска  Яна  Сергіївна на Doc.ua
Яна Сергіївна – лікар дерматовенеролог, трихолог, косметолог з досвідом роботи 16 років. Приймає дорослих та дітей віком від 8 років. Займається лікуванням акне, періорального дерматиту, розацеа, псоріазу, екземи, алопеції, оніхомікозу. Яна Сергіївна також надає косметологічні послуги: мезотерапія, біоревіталізація, аугментація губ, чищення шкіри обличчя, RF-ліфтинг та ін.
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
chevron_left 2 3
Показати ще 5 Лікаріautorenew