Біла Церква

Сторінка 7: Приватні лікарі в Білій Церкві

Дивитись клініки в Білій Церкві
Лікар Сімейний лікар Теслицька  Тамара  Олександрівна на Doc.ua
Лікар призначає лікування при болях у суглобах, головному болі, порушенні артеріального тиску, ГРВІ, підвищення температури, хронічної втоми, набряках, ангіні, порушеннях серцевого ритму та артеріального тиску.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ситніцька  Діана  Петрівна на Doc.ua
Діана Петрівна спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, кольпоскопію, забір мазків, біопсію, радіохвильову ексцизію, розтин кісток шийки матки піхви. Лікує захворювання та патології гінекологічного профілю, порушення менструального циклу внаслідок гіпотеріозу та тиреотоксикозу, дифузні зміни щитовидної залози з нормальним гормональним фоном, мастопатії на тлі передменструального синдрому Діана Петрівна також проводить корекцію гормонів щитовидної залози, корекцію йододефіциту. Веде прийом для дітей: консультації із 14 років, лікування з 16 років.
Лікар Лікар функціональної діагностики Алексєєнко  Ірина  Вікторівна на Doc.ua
Ірина Вікторівна – лікар функціональної діагностики вищої категорії.
Лікар Проктолог Корбут Леонід Миколайович на Doc.ua
Леонід Миколайович спеціалізується на лікуванні проктологічних захворювань. Займається лікуванням анальної тріщини, геморою 1-4 стадії без операції, анального свербежу, запорів. Проводить аноскопію, ректоскопію, латексне лігування, дезартерізацію гемороїдальних вузлів, видалення поліпів і косметичних дефектів ануса, інфрачервону коагуляцію
Лікар УЗД-фахівець Поліщук  Василь Степанович на Doc.ua
Василь Степанович фахівець з великим досвідом роботи в сфері ультразвукової діагностики.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Венеролог Шеданія  Інна  Євгенівна на Doc.ua
Інна Євгенівна – лікар дерматолог, дерматовенеролог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань шкіри. Проводить діагностику та лікування захворювань, що передаються переважно статевим шляхом (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, кандидоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, вірусних захворювань статевих органів (герпесвірусна інфекція, вірус папіломи людини, гострокінцеві кондиломи, контагіозний моллю). Євгенівна виконує дерматоскопію та контроль динаміки одужання пацієнта на всіх етапах лікування.
Лікар Невролог Буримченко  Олена  Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Олена Володимирівна дитячий невролог із великим досвідом роботи. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи у дітей від 0 до 18 років. Лікар лікує такі захворювання, як: наслідки перинатального ураження ЦНС, затримка розвитку, затримка мовного, психомовного розвитку, РАС, логоневрози, неврозоподібні стани, ВСД, наслідки черепно-мозкових травм, ДЦП, наслідки перенесених нейроінфекцій та ін.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 10 chevron_right