Житомир
Лікар Офтальмолог Парфенюк Тетяна Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Парфенюк Тетяна Миколаївна

Спеціалізується на апаратному лікуванні проблем зору (короткозорість, далекозорість, астигматизм, амбліопія), аномалій рефракції, захворювань очей запального характеру у дітей і дорослих. Проводить контактну корекцію і підбір, виготовлення окулярів.

Перевірені відгуки про лікаря 259 відгуків

Іван 17 Квітень 2024
Лікарка привітна, комунікабельна, компетентна, нас все влаштувало, дякую.
Марія 17 Квітень 2024
Не вперше звертаємося до цієї лікарки, наразі також отримали вичерпну консультацію, все влаштувало на прийомі, дякую.
Юлія 15 Квітень 2024
Гарні враження, прийом сподобався
Дарʼя 15 Квітень 2024
Все було добре, лікар відповіла на всі запитання, прийом сподобався
Євген 12 Квітень 2024
Не вперше звертаємося до цього фахівця за консультацією. Нас повністю усе влаштовує і лікар і саме відношення лікаря до пацієнтів.
Даніель 10 Квітень 2024
Катерина 25 Березень 2024
Нам дуже сподобався цей лікар. Візит пройшов чудово, все було на найвищому рівні.
Олена 18 Березень 2024
Лікарка Тетяна Миколаївна чемна, добре знає свою праву, вона дійсно фахівець, тому що до цього звертались до іншого лікаря  нам  призначили тільки окуляри без лікування, а Тетяна Миколаївна призначила по нашій проблемі лікування. Ми задоволені візитом
Артур 09 Березень 2024
Дуже гарний лікар, дуже приємна людина, дуже відповідальний лікар. Нам лікар допоміг. Коли інші лікарі хотіли дитині назначити окуляри, нам лікар допомогла зберегти зір, назначила правильне лікування. Другий рік без окулярів, дивимося здоровими очима, підтримуємо зір
Олександра 05 Березень 2024
Лікар дуже приємна, прийом сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Житомир