Житомир
Лікар Акушер-гінеколог Годорова Тетяна Федорівна на Doc.ua

Годорова Тетяна Федорівна

Лікар акушер-гінеколог, лікує запальні, гормональні та інфекційні хвороби жіночих статевих органів, спостерігає вагітність, займається діагностикою патологій шийки матки. Спеціалізується на веденні фізіологічної, багатоплідної і ускладненої вагітності, прийнятті пологів та догляду в післяпологовому періоді.

Спеціаліст володіє консервативними методами лікування і малими оперативними втручаннями в гінекології. Так само бере участь в разліцчних конференціях і семінарах, серед них:

• Семінар на тему «Діагностика передпухлинних та пухлинних процесів шийки матки», м. Луганськ (2007)
  • Семінар на тему «Діагностика раку шийки матки», Донецький обласний протипухлинний центр (2010)

Освіта

• Ворошиловградський медичний інститут (1983)
  • Інтернатура за фахом акушерство і гінекологія (1984)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації з акушерства та гінекології «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», Ворошиловградський медичний інститут (1993)
  • Курси підвищення кваліфікації «Актуальні питання в акушерстві і гінекології», Ворошиловградський медичний інститут (1998)
  • Школа – семінар «Невідкладні стани і реанімація новонароджених», м. Харків (1998)
  • Курси підвищення кваліфікації по кольпоскопії, Луганський обласний онкологічний диспансер (2005)
  • Курси підвищення кваліфікації «Оперативна гінекологія. Актуальні питання», Луганський медицичний інститут (2012)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Збір анамнезу, діагностика захворювання
  • Призначення схеми лікування
  • Амбулаторний прийом пацієнтів
  • Спостереження і лікування пацієнток з гормональними порушеннями, зокрема підліткового віку
  • Діагностика, індивідуальна розробка схем лікування ЗПСШ, запальних захворювань органів сечостатевої системи, патологій шийки матки
  • Надання невідкладної допомоги при гострих запальних процесах, порушеннях менструального циклу
  • Стаціонарне спостереження і лікування пацієнток в до- і післяопераційному періоді
  • Радіохвильове лікування гінекологічних захворювань
  • Видалення кондилом
  • Видалення поліпів
  • Лікування вірусу папіломи людини
  • Інтимна контурна пластика
  • Діагностика і лікування полікістозу яєчників
  • Біопсія шийки матки
  • Конізація шийки матки радіохвильовим методом
  • Вакцинація від вірусу папіломи людини
  • Видалення ретенційних кіст
  • Розтин кіст бартолінової залози
  • Лікування інфекційних захворювань сечостатевої системи

Перевірені відгуки про лікаря

24 Відгуки
Надія 10 Квітень 2024
Все було супер, прийом мене влаштував, дякую.
Вікторія 06 Квітень 2024
Враження позитивні, все пройшло чудово, дякую.
Наталія 01 Квітень 2024
Я задоволена, хороший лікар
Діна 23 Березень 2024
Все сподобалось - обслуговування, огляд. Одним словом, сподобалось усе!
Тетяна 21 Лютий 2024
Лікар дуже сподобався, дуже гарно підійшла до своєї роботи, огляд провела на вищому рівні. Мені сподобалося, залишилася задоволена. Якщо будуть якісь потреби, буду звертатися до лікаря ще

Всі лікарі Житомир