Вишневе
Лікар Дерматовенеролог Гаркавенко Юлія Олександрівна на Doc.ua

Гаркавенко Юлія Олександрівна

Консультація від650 грн
Чому я працюю лікарем? Дерматологія — це моя пристрасть! Я радію, коли можузмінювати життя пацієнтів на краще, допомагаючи їм зберігати здоров'я та красу.
Відгуки
Освіта
  • 2009 - 2015 рр. ВДНЗУ “ Українська медична стоматологічна академія” спеціальність: лікувальна справа, спеціаліст;
  • 2015 - 2017 рр.– інтернатура на базі НМАПО ім. П. Л. Шупиката ЧОШВД за спеціальністю “Дерматовенерологія”
  • 2015 рр.– курси косметолога, естетиста по тілу м. Київ PartnerPlus
  • 2020 – спеціалізація «Дитяча дерматовенерологія».
  • За період практичної діяльності проходила навчання з підвищення кваліфікації.
Курси
  • Курси підвищення кваліфікації “Сучасні методи діагностикита лікування в дитячій дерматовенерології”
  • Курси підвищення кваліфікації “Тяжкі та рідкісні хронічнідерматози”
  • Курси підвищення кваліфікації “Сучасніметоди діагностикита лікування в дерматовенерології.
  • Курси інформації та стажування з дитячої дерматовенерології.
  • Учасниця науково - практичної конференції “10-і Київськідерматологічні дні”
  • “Догляд за жирною проблемною шкірою, лікування акне”
  • Учасниця науково-практичної конференції “Оптимізованізасади функціонуваннядерматологічної служби в умовахрозвитку страхової медицини та лікарськогосамоврядування вУкраїні.”
  • Підготовка до осінньої ацидотерапії після сонячного періоду.
  • Лікування пігментації, акне, постакне.
  • Робота на шкірі зкуперозом.
  • Учасниця науково-практичної конференції“Дерматологія врозробках молодих науковців”.
  • Учасниця науково практичної конференції “Київськідерматологічні дні”
  • Учасниця семінару “Безін’єкційне моделювання обличчя абомасаж як основнатехнологія в індустрії краси”
  • Учасниця V ювілейного Міжнародного медичного конгресу«Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України”
  • Учасниця науково — практичноїконференції “Складнівипадки в практиці косметолога. Купероз, гіперпігментація,чутлива шкіра — лікування і профілактика. Доказова дерматокосметологія”.
  • Учасниця науково- практичної конференції “Дерматологія врозробках молодих науковців”.
  • Учасниця науково -практичної конференції “Київськідерматологічні дні”.
  • Семінар "Medcompass : курс на інновації. Чоловіки на жінки,що спільного у погляді на здоров’я шкіри та волосся?"
  • Тренінг «Акне. Комплексний підхід до діагностики та лікування пацієнтів різного стутеню важкості» ПП «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець»
  • Семінар «Основи медичної трихології»
  • Семінар «Між інфекцією та дерматологією. Клінічні кейси»
  • Семінар «Діагностика новоутворів та фотодерматози»
  • Конференція «Акне: міждисциплінарний підхід».
Послуги
  • Видалення новоутворень (лазерне, радіохвильове,кріодеструкція, бритвенна ексцизія)
  • Дерматоскопія
  • Класична косметологія обличчя (догляд за шкірою обличчярізних вікових груп, продаж косметичних засобів длядомашнього догляду);
  • Ін’єкційна косметологія (ботулінотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика,ліполітики)

Лікує захворювання:

• Акне, розацеа, грибкові, бактеріальні й вірусні захворювання шкіри, алергодерматоз, екзема, алопеція.
  • Лікування хронічних дерматозів (псоріаз, атопічний дерматит) з метою продовження ремісії та зменшення кількості рецидивів