Вінниця
Лікар Гастроентеролог Кавка Світлана Олексіївна на Doc.ua

Кавка Світлана Олексіївна

Спеціаліст вищої лікарської категорії, займається діагностикою захворювань травної системи як в гострій, так і в хронічній стадії, в тому числі і визначенням присутності в організмі Helicobacter pylori. Складає комплексні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх індивідуальних особливостей.

Освіта

• 1974 р. – закінчила Вінницький медичний інститут ім.. М.І Пирогова
  • 1974 – 1976р. – пройшла інтернатуру за спеціалізацією «Терапія» на базі Вінницького Медичного інституту ім.. М.І Пирогова

Перевірені відгуки про лікаря

122 Відгуки
Олена 15 Квітень 2024
Загалом пройшов візит нормально. Але хотілось більше почути інформації від лікаря, щодо моєї проблеми. І також лікар мало поцікавилася про моє лікування, просто написала своє і все. Не дуже це сподобалося і препарати потрібно замовляти лише у цього лікаря ті що мені виписали.
Віталій 03 Квітень 2024
Дуже сподобався візит і фахівець теж. Все було добре. Дуже оперативно все пройшло, на цей момент я повністю усім задоволений.
Світлана 27 Березень 2024
Все добре було на візиті. Дуже все сподобалося, пройшло все вчасно, у зазначений час.
Світлана 15 Березень 2024
Отримала змістовну консультацію, відповіді на запитання, дякую.
Ауріка 19 Лютий 2024
Лікар дуже уважна. Сподобалося, що лікар не назначає лікування без додаткового обстеження і аналізів. Задоволена роботою лікаря, планую звернутися до лікаря на повторний прийом

Всі лікарі Вінниця