Лікар Гастроентеролог Кавка Світлана Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про лікаря Кавка Світлана Олексіївна

Лікар вищої категорії
43 років досвіду
Дорослі
Спеціаліст вищої лікарської категорії, займається діагностикою захворювань травної системи як в гострій, так і в хронічній стадії, в тому числі і визначенням присутності в організмі Helicobacter pylori. Складає комплексні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх індивідуальних особливостей.
Медичний центр Моє здоров'я
ул. Хмельницкое шоссе, 92 (2 этаж)на карті
Ленінський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 08 Серпень Вт 09 Серпень Ср 10 Серпень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
104 Відгуки
Людмила 15 Листопад 2021
Я тривалий час лікувалася у Світлани Олексіївни і знаю її як прекрасного професіонала.
Наталія 08 Лютий 2021
Я прийшла з усіма зробленими аналізами до лікаря на візит. Подивившись мої аналізи й сказала що вони їй не потрібні, їх треба здати обов'язково в їхній клініці та у лікарів. Знову перенаправила на всі ці аналізи, нічого конкретного мені не розповіла, тільки були одні рекомендації що потрібно відвідати всіх їхніх лікарів і лабораторії. Це все що я отримала за зустріч
Виктор 08 Липень 2020
Професійні дії лікаря!
Тарас 07 Липень 2020
Все чудово, все сподобалося.
Алла 26 Червень 2020
Девочки, очень приветливые и доктор, мне очень понравился. По крайней мере, квалифицированную консультацию я услышала! Я довольна визитом. Надеюсь, что нашла своего доктора!
Тамара 12 Червень 2020
Мені на стільки сподобалося, що лікаря можу оцінити навіть на десять балів. Дуже приємний лікар. Я вже давно знаю, що лікар дуже відомий в Вінниці. Лікар мене вислухала, приділила мені достатньо часу, назначила обстеження та призначення, дала рекомендації.
Нели 08 Січень 2020
Квалифицировано, по-человечески, по-доброму. Приятная обстановка. Приятный человек. Можно задать вопрос, ответит на любой вопрос.
Дарина 26 Грудень 2019
Очень приятная женщина, хороший специалист.
Марина 11 Липень 2019
Дуже приємний і кваліфікований працівник.
Светлана 11 Грудень 2018
Очень понравился прием, прекрасный доктор. Специалист с очень большим опытом работы. Очень ей благодарна за оказанную помощь. Планирую и дальше продолжать лечение у нее.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця