Вінниця
Лікар Гастроентеролог Кавка Світлана Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Кавка Світлана Олексіївна

Консультація від600 грн
Спеціаліст вищої лікарської категорії, займається діагностикою захворювань травної системи як в гострій, так і в хронічній стадії, в тому числі і визначенням присутності в організмі Helicobacter pylori. Складає комплексні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням всіх індивідуальних особливостей.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 123 відгуки

Аліна 05 Червень 2024
Прийом сподобався, записана на повторний візит, все добре, дякую.
Олена 15 Квітень 2024
Загалом пройшов візит нормально. Але хотілось більше почути інформації від лікаря, щодо моєї проблеми. І також лікар мало поцікавилася про моє лікування, просто написала своє і все. Не дуже це сподобалося і препарати потрібно замовляти лише у цього лікаря ті що мені виписали.
Віталій 03 Квітень 2024
Дуже сподобався візит і фахівець теж. Все було добре. Дуже оперативно все пройшло, на цей момент я повністю усім задоволений.
Світлана 27 Березень 2024
Все добре було на візиті. Дуже все сподобалося, пройшло все вчасно, у зазначений час.
Світлана 15 Березень 2024
Отримала змістовну консультацію, відповіді на запитання, дякую.
Ауріка 19 Лютий 2024
Лікар дуже уважна. Сподобалося, що лікар не назначає лікування без додаткового обстеження і аналізів. Задоволена роботою лікаря, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
Ганна 10 Січень 2024
Прийом сподобався, отримали відповіді на свої запитання та рекомендації. Дякую.
Олександр 10 Січень 2024
Гарний лікар, все чітко розказала, пояснила, все вивчила та вислухала, питань взагалі немає
Віра 15 Листопад 2023
Високий професіоналізм, гарне сталення до пацієнтів. Отримала відповіді на свої запитання. Залишилась задоволеною.
Яна 18 Жовтень 2023
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right