Вінниця
Лікар Невролог, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Осадчук Руслан Васильович на Doc.ua

Відгуки про Осадчук Руслан Васильович

Консультація від1150 грн
Лікар-невролог, практикує сучасні підходи до діагностики та лікування гострих і хронічних больових синдромів на підставі досвіду передових американських і європейських медичних шкіл в області голови, шиї, спини, попереку, тазу, кінцівок. Проводить реабілітацію пацієнтів після переломів кісток, травм хребта, суглобів, м'язів, зв'язок, сухожиль; відновлює рухову активність після інсульту. Застосовує міофасциальну терапію, блокади різної складності, кінезітерапію
Відгук

Перевірені відгуки про лікаря 801 відгук

Дмитро 23 Вересень 2024
Добре пройшов візит. Мені лікар дуже сподобався.
Анастасія 19 Вересень 2024
Дуже сподобався лікар. Лікар чітко поставив вірний діагноз. Дуже детально та доступно все розказав стосовно проблеми яка виникла.
Ірина 16 Вересень 2024
Враження дуже позитивні, прийом сподобався
Руслан 09 Вересень 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Юрій 22 Серпень 2024
Не перший раз вже зверталися до лікаря, дуже гарний лікар, професійний, уважний, все пояснює, чітко діагностує і дає гарні рекомендації, ми задоволені.  Дуже хороший лікар!
Сергій 20 Серпень 2024
Я задоволений, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Владислава 17 Серпень 2024
Лікар приділив мені максимально уваги й надав відповіді на усі питання, що мене турбували.
Віталій 13 Серпень 2024
Знаємо цього лікаря доволі давно. Часто приходимо на консультацію до цього лікаря, він нам дуже подобається. Загалом візит наш пройшов як завжди добре.
Костянтин 12 Серпень 2024
Все пройшло чудово, не маю зауважень, дякую.
Анастасія 03 Серпень 2024
Я задоволена, все було добре, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Вінниця