Вінниця
Лікар Сімейний лікар Попик  Зінаїда Володимирівна на Doc.ua

Попик Зінаїда Володимирівна

Сімейний лікар Попик Зінаїда Володимирівна має великий досвід в лікуванні широкого спектра найпоширеніших захворювань. Професійна підготовка Зінаїди Володимирівни дозволяє грамотно займатися профілактикою, діагностувати і лікувати велику кількість проблем зі здоров'ям, з якими звертаються пацієнти.

Освіта

• Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність «Педіатрія» (1992)
  • Іінтернатура за фахом «Педіатрія» (1992-1994)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації з педіатрії при Вінницькому медуніверситеті ім. Пирогова, факультет педіатричного освіти (1988)
  • Курси підвищення кваліфікації за фахом «Педіатрія» в Хмельницькому ФУВ на базі Вінницького медичного університету ім.М.І.Пирогова (2003)
  • Курси підвищення кваліфікації з педіатрії при Вінницькому медичному університеті ім. Н.І. Пирогова за фахом «Педіатрія» (2008)
  • Спеціалізація «Загальна практика сімейна медицина» при Вінницькому національному медичному університеті ім. Н.І. Пирогова (03.01.13 - 27.06.13)
  • Курси ТУ «Актуальні питання сучасної педіатрії» на базі факультету післядипломної освіти Вінницького Національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова (25.03.13 - 17.04.13)
  • ПАЦ «Загальна практика сімейна медицина» при Вінницькому національному медичному університеті ім. Н.І. Пирогова (2016)

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Валерія 02 Березень 2024
 Сподобався візит. Лікар просто чудовий спеціаліст.
Юрій 28 Січень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар все розказала, показала. Дала рекомендації, мені сподобалось.
Вероника 13 Вересень 2023
Консультацією залишились задоволені. Лікар дуже гарно оглянула дитину, задоволені
Артем 22 Листопад 2021
Лікарка чуйна, уважна, уважно послухала мою дитину. Моя дитина залишилась в захваті від лікаря.
Артем 07 Серпень 2021

Всі лікарі Вінниця