Вінниця
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Кицюк Наталія Ігорівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Неодноразово запрошувалася в якості експерта з питань дерматології на центральні канали українського телебачення, телепрограми: “Якісне життя”, “Все буде добре”, “У центрі уваги” (прямий ефір). Спеціалізується на лікуванні пацієнтів з різними порушеннями та утвореннями шкірного покриву, нігтів, волосся різного роду генезу: інфекційного, запального, нез'ясованого тощо. Експерт в ін’єкційній косметології, контурній пластиці.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 232 відгуки

Єва 22 Вересень 2024
Все сподобалось, лікарка уважна, професійна. прописала усе що потрібно зробити. Призначене лікування вже за два дні показало результат. Консультацією залишились задоволені.
Катерина 15 Вересень 2024
Все добре, коротко, по суті, змістовно, зрозуміло, мені все сподобалося. Дякую!
Ерик 15 Вересень 2024
Лікарка нас цілком влаштувала, обирали саме її за відгуками і наші очікування виправдалися, все добре, дякую.
Руслан 09 Вересень 2024
Я дуже задоволений прийомом, лікарка все детально пояснила, почував себе максимально комфортно, дякую!
Людмила 06 Вересень 2024
Лікар доволі все доступно та чітко пояснила, прописала чудове лікування та надала всі необхідні рекомендації, також надала висновок. Загалом все дуже сподобалося на візиті.
Марина 04 Вересень 2024
Лікарка привітна та професійна. Візитом залишилась задоволеною.
Марина 29 Серпень 2024
Лікар добре проконсультувала, запитала все що треба, ознайомилась з історією хвороб, запитала про можливі шлункові хвороби, які можуть викликати акне, про дієту і спосіб життя, провела ретельно огляд, дала рекомендації з лікування. Планую звернутися до лікаря через три тижня на повторний прийом на повторний огляд. Прийом сподобався
Олена 29 Серпень 2024
Прийом пройшов добре, лікарка відповіла на всі мої запитання, надала лікування, лікування допомагає
28 Серпень 2024
Феодосія 28 Серпень 2024
Лікар дуже добре провела прийом. Лікар була привітна, відповіла на всі мої запитання, надала допомогу яка мені була потрібна, все було на вищому рівні, я задоволена візитом
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Вінниця