Вінниця
Лікар Ендокринолог Гуріна Наталія Іванівна на Doc.ua

Гуріна Наталія Іванівна

Надає кваліфіковану високоспеціалізовану допомогу при порушеннях вуглеводного обміну (цукровий діабет 1 і 2 типу), підбір і коригування цукрознижаючої терапії, проводить обстеження та лікування хронічних ускладнень цукрового діабету, патології щитовидної залози, гіпатоламо-гіпофізарної системи (утворення гіпофіза, порушення гормону росту, гормональні зміни ).

Освіта

• Вінницький державний університет ім. Н.І. Пирогова, спеціальність "Лікувальна справа" (1989)
  • Інтернатура, спеціалізація "Терапія" на базі обласної лікарні, Хмельницький (1990)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації, на базі кафедри "Ендокринології" Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова (2016)

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Леся 27 Березень 2024
Лікарка обізнана, компетентна, коректна, грамотна та досвідчена людина. Рекомендую
Марина 08 Грудень 2023
Все сподобалось, лікар компетентний
Любов 06 Грудень 2023
Сподобався її підхід до клієнтів, як поводиться, як розповідає. надала інформацію у доступному вигляді.
Олександра 20 Вересень 2023
Мені сподобався її підхід до пацієнта, усе розказала, пояснила та зробила призначення. Онлайн консультація цілком влаштувала та залишила позитивні почуття.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Лілія 18 Серпень 2023