Вінниця
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Бордусова Олена Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Бордусова Олена Михайлівна

Консультація від590 грн
Лікар-дерматовенеролог, проводить терапію шкірних патологій запального, інфекційного, алергічного та іншого характеру (демодекозу, екземи, себореї, атопічного дерматиту, вітіліго, псоріазу, грибка нігтів і шкіри, вугрової висипки, корости, різнобарвного лишаю і ін.). Веде прийом дорослих і дітей
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 259 відгуків

Анна 23 Вересень 2024
Чітко, доступно, на всі мої питання лікар дала відповіді, задовольнити всі мої потреби й питання
Ніна 03 Червень 2024
Все сподобалося, дуже професійно!
Ірина 20 Травень 2024
Читала відгуки, але під час консультації не побачила чогось надзвичайного, звичайна консультація, можна сказати була ні про що.
Катерина 17 Травень 2024
Сподобався підхід лікарки, її професіоналізм та ненав'язливість, те що вона прислуховується до побажань пацієнта - дуже не хотіла використовувати маза на гормональній основі, й лікарка виписала ті, що не шкодитимуть здоров'ю дитини. Лікаркою залишились повністю задоволені, будемо лікуватись під її наглядом.
Направлено до клініки
Ірина 13 Травень 2024
Я не задоволена прийомом та консультацією, у лікарки вже була з повторним візитом. Раніше призначений нею препарат не допомогав, хоча мене запевняли, що згідно діагнозу і результатів аналізу, мав би допомогти, наразі вона запропонувала інший препарат, який не відомо чи допоможе. За повторний прийом я оплатила знову повну вартість, жодних знижок тим, хто вже раніше звертався. З огляду на все це можу поставити тільки низьку оцінку.
Інна 26 Квітень 2024
Все було комфортно на візиті. Лікар професійно ставиться до роботи. Загалом чудовий лікар.
Ірина 01 Квітень 2024
Лікарка уважна, оглянула, проконсультувала та зробила призначення щодо лікування, очікую на результат, дякую.
Олександр 11 Березень 2024
Прийом пройшов добре, дякую.
Олександр 23 Лютий 2024
Можу поставити найвищій бал лікарці, звертатимуся ще, обслуговування на найвищому рівні, дякую.
Олександра 23 Лютий 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right