Вінниця
Лікар Онколог, Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Шамрай Дмитро Вікторович на Doc.ua

Відгуки про Шамрай Дмитро Вікторович

Кандидат медичних наук, фундатор Центру лазерної проктології; організатор перших в Україні майстер-класів із лазерної проктології. Навчався сучасним методикам лікування в Німеччині та Австрії у 2015-2017 роках. Напрями діяльності: 1) малотравматичне лікування геморою, анальних тріщин, нориць прямої кишки, кіст куприка, епітеліальних куприкових ходів; 2) діагностика та лікування запальних захворювань кишечника (виразковий коліт, хвороба Крона); 3) онкоколопроктологія – хірургічне лікування раку прямої та товстої кишки. Консультує з питань новоутворень шкіри та м'яких тканин.

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

26 Березень 2024
Олена 26 Лютий 2024
В принципі візит пройшов нормально. Але є одне але. Мене записали на один  і той самий час, ще з одним пацієнтом. Я була змушена почекати деякий час, щоб попасти на візит. Мені це не дуже сподобалося.
Оксана 26 Лютий 2024
Лікар уважний, хороший спеціаліст, компетентний, все розповів. Я задоволена лікарем
Лідія 19 Лютий 2024
Консультація сподобалася, лікар відповів на всі запитання, все прокоментував
Ліза 08 Лютий 2024
Все сподобалося, все чудово пройшло.
Ольга 08 Лютий 2024
Консультацією проктолога задоволена цілком, все мені пояснив, порекомендував, дякую.
Артем 06 Лютий 2024
Все добре пройшло. Все чудово на візиті було.
Антоніна 09 Січень 2024
Усе сподобалось - дуже грамотна консультація, кваліфікований лікар, дуже сподобалась його методика.
Антон 17 Жовтень 2023
Олександр 12 Жовтень 2023