Вінниця
Лікар Алерголог, Імунолог Грищенко Денис Жоржевич на Doc.ua

Грищенко Денис Жоржевич

Лікар дитячий імунолог. Проводить оцінку імунного статусу пацієнта з порушеннями функції імунної системи, розробляє і складає диференційовану програму обстеження і лікування для дітей з імунною недостатністю та ін.

Освіта

• Закінчив Владивостоцький державний медичний університет (1997)
  • Клінічна інтернатура з педіатрії при ДГКБ №3 м. Владивостоку (1998)
  • Клінічна ординатура з клінічної імунології та алергології при ВГМУ (1998)

Виконувані процедури

• Оцінює імунний статус із порушеннями функцій імунної системи за допомоги сучасних методів імунодіагностики, заснованих на засобах клітковинної й молекулярної імунології
  • Складає диференційовану програму обстеження й лікування дітей з імунною недостатністю (дітки первинної й вторинної групи, які часто хворіють)
  • Розробляє клінічний підхід до терапії хронічної рецидивної герпетичної інфекції та інфекції, що викликана представниками сімейства герпесвірусів (цитомегаловірус, вірус «Епштейн-Барр», вірус папіломи людини); інфекцій, що викликані внутрішньоклітковинними мікроорганізмами (токсоплазма, мікоплазма, хламідія, уреаплазма та інші); грибковими вірусами
  • За допомогою комплексу клітковинних й молекулярних тестів лікар ідентифікує злам імунітету, який може стати причиною вторинної імунної недостатності, а також розробити порядок коригування цього зламу за допомогою імуномодуляторів спрямованої дії

Перевірені відгуки про лікаря

19 Відгуки
Тамара 18 Квітень 2024
Галина 19 Березень 2024
Мені дуже сподобався візит у цього лікаря. Лікар уважний, ввічливий, професійний спеціаліст. Я дуже задоволена лікарем і візитом теж.
Марина 02 Березень 2024
Враження від прийому позитивні, консультацію надав лікар інформативну, запланували вже повторний прийом.
Оксана 12 Січень 2024
Візит до лікаря пройшов дуже добре, він мене вислухав, все пояснив, я задоволена і вдячна.
Станіслав 12 Січень 2024
Все було дуже добре. Лікар замотивував до лікування, розповів мені дуже зрозумілою мовою що відбувається з моїм організмом, лікарю дякую за це. Зауважень не було

Всі лікарі Вінниця