Вінниця
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Карплюк Анна Іванівна на Doc.ua

Карплюк Анна Іванівна

Має великий досвід роботи у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенко. Спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворюваннях, а також допомозі при алко-, наркозалежності. Проводить дифдіагностику психічних розладів, психофармакотерапію психічних розладів, психокорекцію

Освіта

• Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова (2006)
  • Інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова за фахом «психіатрія» (2008)

Курси

• На базі Львівського національного медичного університету Данила Галицького проходила підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Стадії нормального психічного розвитку дитини» (2014 року)
  • На базі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова проходила підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Діагностика та лікування депресивних розладів» (2016)
  • На базі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова проходила підвищення кваліфікації за спеціалізацією «Клініка і діагностика станів сп'яніння» (2019)

Виконувані процедури

• Дифдіагностика психічних розладів
  • Психофармакотерапія психічних розладів
  • Психокорекція
  • Психотерапія індивідуальна і групова
  • Лікування післяпологових психозів і депресії, шизоаффективних розладів

Перевірені відгуки про лікаря

51 Відгуки
Олександр 30 Квітень 2024
Все влаштувало, дякую, прийом сподобався.
Анна 23 Квітень 2024
Прийом перевершив мої очікування, дуже гарна лікарка, все пояснила, я задоволена, дякую.
Марина 16 Квітень 2024
Сподобалась лікарка та її ставлення до пацієнтів, під час консультації отримала бажане й залишилась цілком задоволеною.
Мирослава 04 Квітень 2024
Сподобалось відношення, консультація мені допомогла.
Володимир 03 Квітень 2024
Сподобався візит, все було дуже гарно. Пройшло все добре.Були вперше на візиті у цього спеціаліста, нам повністю усе підійшло.

Всі лікарі Вінниця