Вінниця
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Герасименко Андрій Іванович на Doc.ua
Консультація від6000 грн
Консультації дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем відділення в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог. Досвід 29 років.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 976 відгуків

Марія 25 Серпень 2024
Андрій 24 Серпень 2024
Віталіна 22 Серпень 2024
Лікар компетентний, дуже сподобався його підхід (а мені є з чим порівняти). Уважно розібрав мою ситуацію, розклав все по полочкам. Надав вектор в якому можу рухатись далі. Вдячна.
Юлія 22 Серпень 2024
Андрій Іванович допоміг мені координально змінити моє життя. Дуже вам вдячна! Ви - найкращий!
21 Серпень 2024
20 Серпень 2024
Жанна 20 Серпень 2024
Дякую лікарю за його уважність і високий професіоналізм. Він не лише досвідчений спеціаліст, а й чудова людина, який вміє вислухати і підтримати. Вже після першого візиту відчуваєш, наскільки глибокі його знання та досвід. Рекомендую всім!
Паша 19 Серпень 2024
Враження від візиту позитивне. Лікар уважно вивчив мою ситуацію і дав цінні рекомендації. Дякую за допомогу!
Анастасія 19 Серпень 2024
Дуже вдячна Андрію Івановичу за підтримку і допомогу. З першої консультацї відчула конект і бажання мені допомогти. Під час роботи я побачила нові перспективи і знайшла сили для змін. Дякую лікарю за увагу і розуміння. Рекомендую Андрія Івановича всім, хто шукає не тільки професійного психолога, а й чуйного співрозмовника.
Настя 17 Серпень 2024
Хочу висловити подяку за чудовий підхід. До консультації я дуже хвилювалась, відчувала постійну тривогу, але після консультації я почуваюсь бадьорою, натхненною та вмотивованою. Психолог був уважним та доброзичливим, завдяки цьому я почувалась максимально комфортно, і змогла пропрацювати все що мене турбувало. Рекомендую
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Вінниця