Ужгород
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Шпонтак  Христина  Вікторівна на Doc.ua

Шпонтак Христина Вікторівна

Христина Вікторівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри, нігтів та волосся. Проводить дерматоскопію (огляд родимок), трихоскопію, радіохвильове видалення папілом та бородавок (після попереднього огляду/дерматоскопії), підбір доглядової косметики. Христина Вікторівна є активною учасницею українських та зарубіжних семінарів, конференцій та тренінгів. Приймає дорослих та дітей.

Освіта

• Ужгородський національний університет, спеціальність «Лікувальна справа» (2005)
  • Факультет післядипломної освіти УжНУ і отримання сертифікату за фахом «Сімейна медицина» (2006)
  • Факультет післядипломної освіти УжНУ і отримання сертифікату за фахом «Дерматовенеролог» (2008)

Курси

• Kyiv Skin Allergy&Immunology Meeting -22-23 жовтня (2021)
  • Персоналізований підхід лікування акне  в підлітковому та дорослому віці - (2021)

Участь в асоціаціях

• Асоціація дерматовенерологів України
  • Українська асоціація дерматоскопії шкіри
  • Всеукраїнська асоціація лікарів-профпатологів та лікарів медицини праці

Виконувані процедури

• Консультація
  • Дерматоскопія
  • Діагностика новоутворень шкіри, в тому числі злоякісних
  • Видалення новоутворень на шкірі
  • Гістологічне дослідження новоутворень на шкірі

Лікування захворювань:

• Кондиломи, папіломи, бородавки
  • Вітіліго
  • Розацеа
  • Грибок нігтів (оніхомікоз)
  • Акне
  • Дерматити
  • Псоріаз
  • Шкірний свербіж
  • Контагіозні молюски

Перевірені відгуки про лікаря

9 Відгуки
Анна 15 Травень 2024
Прийом оцінюю на пятірку, все влаштувало, зауважень до рівня обслуговування не маю. Дякую!
Ярослав 13 Травень 2024
Лікар і клініка сподобалися, ставлю оцінку п'ять. Дякую.
Ольга 10 Травень 2024
Дуже добре було відношення, гарна в спілкуванні. Лікарка змогла практично розв'язати проблему.
Тамара 29 Березень 2024
Лікар дуже сподобався, гарно ставиться до пацієнтів. Всю інформацію я дізналася і все зробила.
Ярослав 11 Березень 2024
Все було добре, лікар дуже сподобався, зауважень не було

Всі лікарі Ужгород