Ужгород
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Шпонтак  Христина  Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Шпонтак Христина Вікторівна

Консультація від700 грн
Христина Вікторівна - лікар дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні гострих та хронічних захворювань шкіри, нігтів та волосся. Проводить дерматоскопію (огляд родимок), трихоскопію, радіохвильове видалення папілом та бородавок (після попереднього огляду/дерматоскопії), підбір доглядової косметики. Христина Вікторівна є активною учасницею українських та зарубіжних семінарів, конференцій та тренінгів. Приймає дорослих та дітей.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Софія 01 Липень 2024
 Дуже все сподобалося на візиті. Лікар дійсно непоганий спеціаліст, добре знає свою справу. Візит пройшов чудово.
Ріанна 19 Червень 2024
Все було дуже добре, я задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Анна 15 Травень 2024
Прийом оцінюю на пятірку, все влаштувало, зауважень до рівня обслуговування не маю. Дякую!
Ярослав 13 Травень 2024
Лікар і клініка сподобалися, ставлю оцінку п'ять. Дякую.
Ольга 10 Травень 2024
Дуже добре було відношення, гарна в спілкуванні. Лікарка змогла практично розв'язати проблему.
Тамара 29 Березень 2024
Лікар дуже сподобався, гарно ставиться до пацієнтів. Всю інформацію я дізналася і все зробила.
Ярослав 11 Березень 2024
Все було добре, лікар дуже сподобався, зауважень не було
Аліна 06 Березень 2024
Тимофій 12 Лютий 2024
На прийомі все сподобалося, оцінюю на відмінно, лікарка досвідчена та компетентна, дякую.
Ольга 22 Січень 2024
Все сподобалося, залишилися задоволені прийомом, будемо звертатися, в разі необіхдності.

Всі лікарі Ужгород